blaty kuchenne i łazienkowe

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
oroń

blaty kuchenne i łazienkowe

Post autor: oroń »

Moim zdaniem najładniejsze blaty kuchenne są wykonane z kamienia. Najlepiej ciemnego do białej kuchni wygląda idealnie. Blaty kamienne sa bardzo wytrzymałe, w każdym rzie ja mam własnie taki blat już od jakiegoś czasu i do dziś nie ma na nim żadnych rys. A wy co sądzicie? Jakie blaty sa u was?
luizaa

Re: blaty kuchenne i łazienkowe

Post autor: luizaa »

Koniecznie zobacz sobie blaty granitowe firmy kominkiwaligura.pl Moim zdaniem sa genialne! Sama chcę zamówic tam blat do naszej kuchni :) Od dawna marzą mi się meble z kamiennym blatem. Nie chodzi tylko o wygląd takich mebli, ale przede wszystkim o praktyczność.
tyntłoniak

Re: blaty kuchenne i łazienkowe

Post autor: tyntłoniak »

Też podoba mi się takie połączenie do wnętrza. Blaty marmurowe są bardzo estetyczne, a do tego trwałe. Jeśli chodzi o realizację do mojej kuchni to skorzystałem z usług fachowców z firmy Kinstone którzy zrobili pomiary, przywieźli blaty i zajęli się też montażem, tak aby nie uszkodzić kamienia. Profesjonalna realizacja.
Molly

Re: blaty kuchenne i łazienkowe

Post autor: Molly »

luizaa pisze: 17 paź 2021, 12:57 Koniecznie zobacz sobie blaty granitowe firmy kominkiwaligura.pl Moim zdaniem sa genialne! Sama chcę zamówic tam blat do naszej kuchni :) Od dawna marzą mi się meble z kamiennym blatem. Nie chodzi tylko o wygląd takich mebli, ale przede wszystkim o praktyczność.
Co do blatu to tak, zdecydowanie granit, nie dość, że to piękny kamień to jeszcze bardzo trwały, wytrzymały i wiele zniesie, plamy, zarysowania czy inne uszkodzenia mechaniczne. My mamy i sobie chwalimy, super się sprawdza. Piękny granitowy blat kuchenny kupiliśmy w warszawskim Athena Marmor. Wykonują blaty kamienne na indywidualne zamówienie i działają sprawnie i terminowo a co do cen to też są u nich z gatunku korzystnych, dlatego tym bardziej warto sobie ich sprawdzić.
Ulla

Re: blaty kuchenne i łazienkowe

Post autor: Ulla »

Zgadzam się, że granit idealnie nadaje się na blat kuchenny i łazienkowy, to świetny materiał, potwierdzam, że jest bardzo odporny na plamy i zniszczenia mechaniczne. My bardzo dużo gotujemy a po dłuższym czasie użytkowania blat w kuchni wygląda nadal jak nowy. Pochodzi z firmy Merkam z Łodzi https://merkam.cba.pl/produkty/blaty-kuchenne/ Działają kompleksowo - od pomiaru przez cięcie i obróbkę kamienia aż po montaż i działają na terenie całego kraju.
marekPes

Re: blaty kuchenne i łazienkowe

Post autor: marekPes »

Jeśli chodzi o solidnej jakości blaty kuchenne to w Krakowie zgłoście się do firmy Dorpol, mają w ofercie blaty firm Pfleiderer, Kronospan czy Kronopol, to uznane marki. My wybraliśmy blat Kronospan http://dorpol.com.pl/blaty-kuchenne/blaty-kronospan/ to blat produkowany w technologii postforming, czyli płyta wiórowa pokryta wysokogatunkowym laminatem HPL, bardzo dobrze sprawdza się w praktyce to solidny i wytrzymały blat. Kupiliśmy go w Dorpol w przyjaznej cenie.
ODPOWIEDZ