Farba do konstrukcji stalowych

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
Bozidar-72
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2020, 3:37

Farba do konstrukcji stalowych

Post autor: Bozidar-72 »

Jaka jest według was najskuteczniejsza farba do stalowych konstrukcji? Słyszałem, że produkty marki sidcoatings.pl całkiem nieźle się sprawdzają. Testowaliście ich działanie? Jak wrażenia?
Awatar użytkownika
witosław1998
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2020, 9:01

Re: Farba do konstrukcji stalowych

Post autor: witosław1998 »

W pracy zajmuję się renowacją pojazdów i w związku z tym zawsze towarzyszy mi nawierzchnia poliuretanowa POLI-TOP. Nie znam tak naprawdę lepszego jakościowo produktu i jestem pewny, że każdy system z oferty SiD Coating's jest warty zakupu.
mamsłavka

Re: Farba do konstrukcji stalowych

Post autor: mamsłavka »

No, a nfirma nie maluje takich konstrukcji zaraz?
No, a nfirma nie maluje takich konstrukcji zaraz? No, a nfirma nie maluje takich konstrukcji zaraz? Tak jakoś mi się wydawało, ale to wszystko nie jest pewne. :D :D :D :D :D :D :D :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek: :ugeek:
małwa93

Re: Farba do konstrukcji stalowych

Post autor: małwa93 »

Jak widać, są do tematu różne podejścia. Ja wam powiem osobiście, że moim zdaniem ważne jest to, żeby być zadowolonym z wykonawstwa takiej konstrukcji. A wtedy wszystko będzie dobrze. Doskonale zdaję sobie sprawę, że to nie jest łatwe, ale może hala stalowa nie musi dużo kosztować. Sprawdźcie konspekt.eu , może będą ok.
małwa93

Re: Farba do konstrukcji stalowych

Post autor: małwa93 »

Jak widać, są do tematu różne podejścia. Ja wam powiem osobiście, że moim zdaniem ważne jest to, żeby być zadowolonym z wykonawstwa takiej konstrukcji. A wtedy wszystko będzie dobrze. Doskonale zdaję sobie sprawę, że to nie jest łatwe, ale może hala stalowa nie musi dużo kosztować. Sprawdźcie konspekt.eu , może będą ok.
ODPOWIEDZ