Internet w biurze

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Awatar użytkownika
Kulka
Posty: 332
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:27

Internet w biurze

Post autor: Kulka »

Witam! zastanawiam się nad wyposażeniem własnego biura - teraz zalezy mi na bardzo szybkim i stabilnym połączeniu internetowym. Tutaj do sieci zostanie podłączonych sporo urządzeń dlatego zastanawiam się nad takim rozwiązaniem jak switch cisco https://sklep.comel-it.com/cisco-switch Z tego co słyszałam to dane są przesyłane szybciej i nie następują niechciane przerwy w transferze. Co myslicie?
Hildgabęnt462

Re: Internet w biurze

Post autor: Hildgabęnt462 »

Jeśli w biurze jest rejestracja to koniecznie musi znaleźć się tam osłona z plexi https://www.hendi.pl/oslona-z-plexi-kod-570951. Teraz widzę we wszystkich biurach takie zastosowania.
Awatar użytkownika
widoczna
Posty: 209
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:06

Re: Internet w biurze

Post autor: widoczna »

U mnie również w firmie jest używany sprzęt marki Cisco https://www.thomas-it.pl/producent/cisco i oczywiście całość działa bardzo dobrze. Właśnie dlatego ja jestem zdania, że jak najbardziej warto jest korzystać z dobrej jakości sprzętu IT i do tego jeszcze kupować go u sprawdzonych dostawców.
ODPOWIEDZ