laweta

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Karoluś93

laweta

Post autor: Karoluś93 »

Hej, możecie mi powiedzieć która firma posiada usługę Laweta Wisła? Czasami zdarza mi się awaria samochodu, więc chciałbym mieć namiar na porządną pomoc drogową. W internecie nikt nie przykuł mojej uwagi. Korzystaliście w ogóle z usług pomocy drogowej czy nie mieliście z nimi do czynienia?
guluś

Re: laweta

Post autor: guluś »

Ja szukałem jakiejś lawety na terenie województwa śląskiego. Zacząłem szukać w sieci, bo tam jak wiadomo najłatwiej. Mój wybór padł na tych fachowców https://e-laweta.com.pl/pomoc-drogowa-na-gornym-slasku/ . Jak się okazało to był bardzo dobry wybór z mojej strony. Szybka i profesjonalna interwencja.
ignaś

Re: laweta

Post autor: ignaś »

Też miałem kiedyś przygodę z lawetą. Samochód mi padł i nie nie pozostało, jak poszukać pomocy drogowej. Szukałem czegoś w niedalekiej odległości i na stronie https://e-laweta.com.pl/pomoc-drogowa-na-gornym-slasku/ znalazłem tą firmę, z której usług zdecydowałem się skorzystać. Zapisałem namiar na nich bo nie wiadomo kiedy znowu okażą się pomocne.
kasieńka1

Re: laweta

Post autor: kasieńka1 »

Ja ostatnio miałam problem z autem i wzywałam pomoc drogową. Na szczęście okazało się, że pomoc drogowa Gdynia - holowanie i transport na lawecie http://pomocdrogowagdynia.pl/ to był bardzo dobry wybór. Gdybyście byli w okolicy i mieli problemy z samochodem to polecam ich usługi.
ODPOWIEDZ