Na czym zaoszczędzić przy remoncie mieszkania?

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Miriamś

Na czym zaoszczędzić przy remoncie mieszkania?

Post autor: Miriamś »

Hej, jestem przed remontem mieszkania. Wymiana okien, kuchnia i łazienka do pełnego remontu... wczoraj odbyłam wycieczkę do sklepu na C i L i jestem przerażona - sam fakt wyboru mnie mocno przerasta. Jakieś rady? Na co zwrócić uwagę? Na co warto wydać więcej a na czym można zaoszczędzić?

Śliwiński

Re: Na czym zaoszczędzić przy remoncie mieszkania?

Post autor: Śliwiński »

Ja jak szukałam drzwi do mieszkania bite 2 tygodnie. Chodzenia oglądania, szukania w internecie. Koniec końców kupiłam inne niż wybrane, bo nie było ich w sklepie.
Moi rodzice robiąc łazienkę wpadli do sklepu i stwierdzili to, to i to.

Na pewno nie polecam oszczędzać na ekipie remontowej.

Malowanie mieszkań Warszawa - mogę polecić Ci kontakt z nimi. Dobra ekipa, która ostatnio remontowała nam mieszkanie i byliśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonanych prac.

MireckiŻ

Re: Na czym zaoszczędzić przy remoncie mieszkania?

Post autor: MireckiŻ »

Ja jestem na etapie wykończenia mojego mieszkania i teraz biorę się za malowanie. Musiałem zamówić dużą dostawę filii malarskiej i zamówiłem ją w tym sklepie https://ekoplastiksystem.pl/shop/ i od razu zamówiłem kilka opakowań. Już kiedyś kupowałem folie z tej strony i zawsze się sprawdzała.

ODPOWIEDZ