Na czym zaoszczędzić przy remoncie mieszkania?

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Miriamś

Na czym zaoszczędzić przy remoncie mieszkania?

Post autor: Miriamś »

Hej, jestem przed remontem mieszkania. Wymiana okien, kuchnia i łazienka do pełnego remontu... wczoraj odbyłam wycieczkę do sklepu na C i L i jestem przerażona - sam fakt wyboru mnie mocno przerasta. Jakieś rady? Na co zwrócić uwagę? Na co warto wydać więcej a na czym można zaoszczędzić?
Śliwiński

Re: Na czym zaoszczędzić przy remoncie mieszkania?

Post autor: Śliwiński »

Ja jak szukałam drzwi do mieszkania bite 2 tygodnie. Chodzenia oglądania, szukania w internecie. Koniec końców kupiłam inne niż wybrane, bo nie było ich w sklepie.
Moi rodzice robiąc łazienkę wpadli do sklepu i stwierdzili to, to i to.

Na pewno nie polecam oszczędzać na ekipie remontowej.

Malowanie mieszkań Warszawa - mogę polecić Ci kontakt z nimi. Dobra ekipa, która ostatnio remontowała nam mieszkanie i byliśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonanych prac.
MireckiŻ

Re: Na czym zaoszczędzić przy remoncie mieszkania?

Post autor: MireckiŻ »

Ja jestem na etapie wykończenia mojego mieszkania i teraz biorę się za malowanie. Musiałem zamówić dużą dostawę filii malarskiej i zamówiłem ją w tym sklepie https://ekoplastiksystem.pl/shop/ i od razu zamówiłem kilka opakowań. Już kiedyś kupowałem folie z tej strony i zawsze się sprawdzała.
Lelek

Re: Na czym zaoszczędzić przy remoncie mieszkania?

Post autor: Lelek »

Spokojnie można samemu pomalować mieszkanie. Oszczędność spora, bo malowanie przez ekipę wychodzi sporo, a to nie jest jakaś robota, która wymaga super umiejętności, czy sprzętu. Oczywiście warto wybrać dobrą farbę, ale to niezależnie kto maluje jest ważne. Ja juz kolejny raz, jak maluję to wybieram farbę Magnat Ceramic Care. Nie tylko dobrze mi sie nią maluje, ale także ma ponadprzecietne właściwości - oczyszcza powietrze ze szkodliwego formaldehydu, jest odporna na rozwój bakterii, nie przywiera do niej kurz.
ODPOWIEDZ