śruby

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Miłosz44

śruby

Post autor: Miłosz44 »

Witam, jest na tym forum ktoś kto potrafi merytorycznie doradzić jak zabrać się za kupowanie śrub, narkętek oraz innych elementów tego typu? Szukając sklepu z takimi produktami trafiłem na https://bator-sruby.pl/sruby-kuliste-im ... so-7380-21 mają tam między innymi śruby kuliste imbusowe. Znacie może podobne sklepy z podobnym asortymentem? Na co waszym zdaniem warto zwrócić uwagę poszukując śrub imbusowych?
olaff

Re: śruby

Post autor: olaff »

Z wszelkimi pytaniami to najlepiej iść bezpośrednio do specjalistów. I tu mogę odesłać cię do firmy Logis, to świetna hurtownia śrub online, mają szeroki asortyment artykułów metalowych i dobrze ci doradzą. Coby podać ci więcej szczegółów to powiem, że trafisz u nich też na nakrętki, podkładki czy pręty. Mają w porządku ceny, także to również jest u nich na plus. Tu podaję ci ich stronę: https://logis-b2b.pl/o-nas Zdecydowanie warto się do nich zgłosić, odpowiadają na wszelkie pytania, mają dobry kontakt z klientem.
ODPOWIEDZ