studnie głębinowe

Rozmawiamy o kwestiach związanych z budowaniem i remontowaniem domu. Polecamy fachowców, hurtownie budowlane, dzielimy się tipami. Radzimy, jak sprawnie zbudować i wyremontować dom.
Czaruś77

studnie głębinowe

Post autor: Czaruś77 »

Cześć, budowaliście kiedyś studnie głębinowe? Zastanawiam się która firma wykona dla mnie studnie głebinowe Żywiec . Nie mogę nigdzie znaleźć informacji na temat firm, które wykonują profesjonalnie studnie. Nie chce skorzystać z byle jakiej firmy dlatego czekam na pomoc z waszej strony. Kojarzycie firmę, która wykonuje studnie?
Awatar użytkownika
widoczna
Posty: 209
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:06

Re: studnie głębinowe

Post autor: widoczna »

Od razu mogę powiedzieć, że jak najbardziej same studnie głębinowe są warte tego aby je po prostu u siebie mieć. Tak naprawdę wejdź na tą stronę i przekonaj się jak ważne są głowice do studni. Ja właśnie całkiem niedawno takie rzeczy do mojej studni także kupowałam.
Karoś

Re: studnie głębinowe

Post autor: Karoś »

I jak co będzie lepszą opcją w przypadku wyboru odpowiedniej studni głębinowej, czy może jednak są inne sposoby skuteczniejsze i łatwiejsze w wykonaniu? Bo ja własnie szukam takich rozwiązań do podlewania kwiatów w ogrodzie i jakoś nie mogę sie zdecydować ;)
Buźka

Re: studnie głębinowe

Post autor: Buźka »

Czasami nawet nie mamy możliwości podłączenia się pod wodociąg i właśnie wtedy zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest budowa własnej studni głębinowej. Doskonale moim zdaniem na stronie https://www.dostudni.pl/jak-dlugo-moze- ... ,b155.html także opisano to jak długo może pracować pompa głębinowa i co warto o niej wiedzieć.
ramża

Re: studnie głębinowe

Post autor: ramża »

Moim zdaniem nie ma co mówić, najważniejsze, żeby w dużej mierze kupić wszystko, co do studni jest potrzebne. I tak dla przykładu ja mogę wspomnieć, że nie ma to jak coś takiego jak dobrej jakości pompa głębinowa . Myślę, że wam to się sprawdzi, bez większego problemu. Tylko wybierzcie sklepy takie, jak Watermark.
ODPOWIEDZ