sklep.cseie.com.pl opinie

Polecamy ciekawe, wartościowe strony www, serwisy i fora. Podziel się swoją opinią.
Awatar użytkownika
Dąbrówka
Posty: 50
Rejestracja: 17 wrz 2019, 1:56

sklep.cseie.com.pl opinie

Post autor: Dąbrówka »

Cześć! Czy ktoś z Was robił zakupy w sklepie Centrum Sprzedaży Elektroniki i Elektrotechniki? Czyli cseie? Czy to dobry sklep? Sprawdzony? Warto skorzystać z ich oferty?
Awatar użytkownika
aga139
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2019, 13:18

Re: sklep.cseie.com.pl opinie

Post autor: aga139 »

Gdy kończyłam remont, szukałam sklepu z elektroniką. Tak trafiłam na opinie o sklep.cseie.com.pl i postanowiłam ich sprawdzić. Szczerze ich polecam, bo przesyłka przyszła szybko i nie musiałam czekać z wykończeniami.
Awatar użytkownika
iga608
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2019, 2:06

Re: sklep.cseie.com.pl opinie

Post autor: iga608 »

Naprawdę polecam zakupy na sklep.cseie.com.pl. Można tam kupić wszystko, jeśli chodzi o elektronikę - kontakty, złączki itp. Sama u nich zamawiałam i jestem zadowolona, dlatego mogę mieć wyłącznie pozytywną opinię.
Awatar użytkownika
kaja377
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2019, 9:36

Re: sklep.cseie.com.pl opinie

Post autor: kaja377 »

Długo szukałam odpowiedniego sklepu z drobnymi elementami elektrycznymi. W końcu trafiłam na pozytywne opinie o sklep.cseie.com.pl. Zamówiłam u nich potrzebne rzeczy i sama ich teraz polecam, bo przesyłka przyszła szybko.
Awatar użytkownika
michalina412
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2019, 19:27

Re: sklep.cseie.com.pl opinie

Post autor: michalina412 »

Zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami o sklep.cseie.com.pl. Składałam u nich zamówienie i muszę przyznać, że przesyłka przyszła szybko, a cena pozytywnie mnie zaskoczyła. Polecam ich.
Awatar użytkownika
gosia391
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2019, 19:31

Re: sklep.cseie.com.pl opinie

Post autor: gosia391 »

Sklep.cseie.com.pl polecił mi znajomy, który zamawiał u nich kontakty. Jego dobra opinia mnie przekonała, bo on się zna na tym temacie. Transakcja przebiegła pomyślnie, więc i ja ich polecam.
Awatar użytkownika
basia653
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2019, 19:35

Re: sklep.cseie.com.pl opinie

Post autor: basia653 »

Zależało mi na szybkiej przesyłce, żeby jak najszybciej skończyć remont. Znajomy polecił mi sklep.cseie.com.pl, który zna się na elektronice i ich sprawdził. Moja opinia jest bardzo dobra, zachęcają też ceny.
Awatar użytkownika
karolina119
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2019, 19:39

Re: sklep.cseie.com.pl opinie

Post autor: karolina119 »

Miło wspominam współpracę ze sklep.cseie.com.pl, bo kontakt z nimi był szybki. Ich oferta jest bogata, a ceny bardzo przystępne. Wszystkie te elementy sprawiają, że mam o nich bardzo dobrą opinię.
Awatar użytkownika
jadzia734
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2019, 19:42

Re: sklep.cseie.com.pl opinie

Post autor: jadzia734 »

Na sklep.cseie.com.pl można znaleźć wszystko, jeśli chodzi o drobne elementy elektryczne. Ja kupowałam tam kontakty i przyznaję, że wybór jest ogromny. To jest moja opinia, ale polecam ich sprawdzić.
ODPOWIEDZ