Drewniane meble

Zrób to sam, czyli pomysły, inspiracje i sposoby na DIY. Praktyczny wątek dla domowych majsterkowiczów i kreatywnych umysłów.
Awatar użytkownika
Hilary
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2023, 7:36

Drewniane meble

Post autor: Hilary »

A czy ktoś z Was ma może w domu drewniane meble? Czy jesteście zadowoleni z tego wyboru? Ja od zawsze byłem wielkim fanem drewna i jeśli mam być z Wami szczery, to nie wydaje mi się, że miałoby się coś zmienić w tej kwestii. Mało tego, planuję samodzielnie też odrestaurować kilka mebli. Macie jakieś swoje sposoby na to, jak dbać o meble drewniane? :)
ariell

Re: Drewniane meble

Post autor: ariell »

Zależy też jakie was interesują, ale jak chodzi o meble skandynawskie to według mnie najciekawsze propozycje tutaj unodesign.pl możecie znaleźć. Oni mają solidne mebelki - widać, że starannie wykonane z dbałością o każdy szczegół. Także według mnie super.
elzaaa

Re: Drewniane meble

Post autor: elzaaa »

Doskonale was rozumiem, bo naprawdę nie jest to takie proste, aby wybrać odpowiednie meble dla siebie. Ja teraz szukałam czegoś do pokoju dziecka i w sumie znalazłam poradnik https://dworekamadores.pl/2023/05/regal ... atywnosci/ , który naprawdę mnie zainspirował. Powiem wam, że warto czytać od czasu do czasu takie poradniki.
ODPOWIEDZ