Zakup nieruchomości z pośrednikiem

W co inwestować, z usług jakiego banku korzystać, gdzie lokować pieniądze? Podpowiadamy, jak najlepiej dbać o swoje finanse.
Awatar użytkownika
Sobiesław_81
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2021, 23:14

Zakup nieruchomości z pośrednikiem

Post autor: Sobiesław_81 »

Witam forumowicze. Mam w zamiarze kupić niedługo własne mieszkanie, ale nie podjąłem jeszcze decyzji, czy zrobię to na własną rękę. Otóż zainteresowało mnie pewne biuro nieruchomości we Wrocławiu i chciałbym się dowiedzieć, jakie wy macie doświadczenia z takimi specjalistami? Faktycznie opłaca się korzystać z ich usług?
Awatar użytkownika
widoczna
Posty: 202
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:06

Re: Zakup nieruchomości z pośrednikiem

Post autor: widoczna »

Jeśli mamy taką możliwość i faktycznie chcemy tak kupić mieszkanie to oczywiście jest to bardzo dobre rozwiązanie. Ja jestem za to bardzo zadowolona ze współpracy z https://bnonline.pl/ ponieważ to biuro nieruchomości w dosłownie kilka dni pomogło mi sprzedać moją nieruchomość.
Awatar użytkownika
Zoja
Posty: 48
Rejestracja: 05 lut 2020, 18:54

Re: Zakup nieruchomości z pośrednikiem

Post autor: Zoja »

Oczywiście, że warto korzystać z pomocy pośrednika, ponieważ dużo łatwiej kupić czy nawet sprzedać dom albo mieszkanie. Mamy taką nietypową sytuację obecnie, ponieważ jesteśmy właścicielami kamienicy, w której są lokatorzy. Podobno skup nieruchomości Gdańsk także bierze pod uwagę taką ewentualność.

samsung galaxy s3 android 4.4
Awatar użytkownika
sevenpoints
Posty: 528
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: Zakup nieruchomości z pośrednikiem

Post autor: sevenpoints »

Przyznam szczerze, że szukam mieszkania i bardzo spodobała mi się oferta mrągowo apartamenty nad jeziorem. Muszę przyznać, że posiadają jakościowe mieszkania w dogodnych lokalizacjach i w przepięknych okolicznościach przyrody. Jeśli zastanawiacie się nad zakupem mieszkania, to moim zdaniem warto sięgnąć do ich oferty.
ODPOWIEDZ