koloryzacja włosów

Miejsce tylko dla kobiet. Dyskusje o ciuchach, kosmetykach, zabiegach, odchudzaniu i wszystkich babskich sprawach.
Awatar użytkownika
Stella-83
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2022, 18:40

koloryzacja włosów

Post autor: Stella-83 »

Dziewczyny, czy farbujecie swoje włosy? Ja nigdy wcześniej tego nie robiłam, ale bardzo chciałabym coś zmienić. Podoba mi się jeden kolor włosów, ale nie wiem, czy on by do mnie pasował. Pomyślałam sobie, że mogę kupić taki produkt jak pianka trendy i wypróbować go na swoich włosach. Czy wy też tak robiłyście? Chciałabym się dowiedzieć, czy efekt był tego warty :P
Annitaa

Re: koloryzacja włosów

Post autor: Annitaa »

Ja farbuje u fryzjera. W domu, sama bym się bala - przecież to nie jest takie proste i zawsze może coś nie tak pójść i co wtedy? Ja wole nie ryzykować. Mam sprawdzony salon - i tam wiem, ze zawsze będzie wszystko ok.
Mallwina

Re: koloryzacja włosów

Post autor: Mallwina »

Jasne, u fryzjera najwygodniej, ale ja czasami sama lub z pomocą siostry też farbuję włosy i efekt jest równie fajny. To kwestia chęci no i dobrych farb. My kupujemy w sklepie Itely Hairfashion. Super sklep z profesjonalnymi kosmetykami do koloryzacji, a także do pielęgnacji włosów. Kupisz tam nie tylko farby, ale także rozjaśniacze, tonery, czy preparaty do pielęgnacji włosów podczas farbowania.
ODPOWIEDZ