perfumy dla kobiet

Miejsce tylko dla kobiet. Dyskusje o ciuchach, kosmetykach, zabiegach, odchudzaniu i wszystkich babskich sprawach.
Awatar użytkownika
alina-72
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2023, 8:17

perfumy dla kobiet

Post autor: alina-72 »

Kobietki, gdzie kupujecie dla siebie perfumy? Podejrzewam, że większość z was robi to online, mam rację? Wcale mnie to nie dziwi, bo ceny w internecie są bardzo konkurencyjne, szczególnie jeśli chodzi o markowe zapachy. Ostatnio trafiłam na fajne testery perfum damskich. Są nieco tańsze, ale będę mogła dzięki temu je przetestować, zanim kupię pełnowymiarowe, prawda?
tancerka

Re: perfumy dla kobiet

Post autor: tancerka »

Tak Alino, w perfumeriach Internetowych ceny są zazwyczaj atrakcyjniejsze niżeli w sklepach stacjonarnych i wybór zapachów większy. Do tego dochodzi często możliwość nabycia testera. Ja niedawno korzystając z oferty https://perfumy.pl/product-pol-3442-Tom ... 00-ml.html zamówiłam bardzo oryginalną, nietypową wręcz kompozycję Tom Ford Black Orchid . Ma ona swoje wielbicielki ale i przeciwniczki, nie każdej z Pań się podoba także warto najpierw sięgnąć po mini opakowanie (30 ml). Mi fuzja orientalno- kwiatowych aromatów z akcentami czarnej trufli przypadła do gustu lecz wiem, że jest nieco kontrowersyjna..
ODPOWIEDZ