pielęgnacja twarzy - najlepsze produkty

Miejsce tylko dla kobiet. Dyskusje o ciuchach, kosmetykach, zabiegach, odchudzaniu i wszystkich babskich sprawach.
Awatar użytkownika
klaudyna67
Posty: 1
Rejestracja: 31 gru 2022, 4:54

pielęgnacja twarzy - najlepsze produkty

Post autor: klaudyna67 »

Dziewczyny, przydałyby mi się wasze porady odnośnie do pielęgnacji twarzy. Mam wrażliwą skórę i szukam najlepszych produktów, które pomogą mi w utrzymaniu jej w dobrej kondycji. Przeszukałam wiele stron internetowych i wiem, że kosmetyki do pielęgnacji twarzy są bardzo ważne, ale nie wiem, które wybrać.
Czy ktoś może mi pomóc i doradzić, jakie produkty są najlepsze? Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie porady i sugestie. :) ;)
irenka9999666

Re: pielęgnacja twarzy - najlepsze produkty

Post autor: irenka9999666 »

Zdecydowanie polecam kosmetyki do twarzy od profesjonalnych firm, takie jakich używa się w salonach piękności i spa. Zazwyczaj takie produkty mają zdecydowanie wyższe stężenia, a dzięki temu lepiej działają. Osobiście uwielbiam polską markę Arkana
Kaśkuka

Re: pielęgnacja twarzy - najlepsze produkty

Post autor: Kaśkuka »

Ja jestem wielką fanką serum do twarzy. Co chwilę kupuję coś nowego, bo moim zdaniem po co sięgać po krem, skoro w serum jest zdecydowanie więcej cennych składników. Oczywiście nie kupuję pierwszego lepszego produktu, raczej szukam kosmetycznych perełek. O niektórych nowościach piszą na kosmetycznych stronach, np. takich jak ta https://kosmetolog.sklep.pl/ lub w mediach społecznościowych. Dlaczego tak chętnie je stosuję? Serum do twarzy ma wiele zalet, takich jak intensywnie działające składniki aktywne, które są skoncentrowane w jego formule.Składniki zawarte w serum mają zdolność przenikania głębiej w skórę, zapewniając długotrwałe nawilżenie i utrzymując wilgotność skóry. Dodatkowo, serum może poprawić kondycję skóry, wygładzając ją, ujednolicając koloryt i redukując widoczność drobnych linii i zmarszczek. Kolejną zaletą serum są jego właściwości antyoksydacyjne. Wiele serum zawiera składniki o działaniu antyoksydacyjnym, które pomagają chronić skórę przed uszkodzeniem spowodowanym przez wolne rodniki. Dzięki temu, serum może również wspomóc walkę z oznakami starzenia się skóry. Kiedy szukamy odpowiedniego serum do twarzy, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych składników. Warto, aby serum zawierało kwas hialuronowy, który utrzymuje wilgotność skóry, nadając jej miękkość i jędrność. Witamina C jest kolejnym cennym składnikiem, który działa antyoksydacyjnie, rozjaśnia skórę i stymuluje produkcję kolagenu. Peptydy, retinol oraz niacynamid (witamina B3) to kolejne składniki, które warto znaleźć w serum. Jest tego mnóstwo, warto próbować nowych produktów :)
Wesia

Re: pielęgnacja twarzy - najlepsze produkty

Post autor: Wesia »

Mega się wkręciłam w pielęgnację. Nie mówię, że jest jakaś mega rozbudowana ale jednak zarówno ta poranna jak i wieczorna to kilka kroków. Ważny jest odpowiedni kosmetyk do mycia twarzy, rano używam zazwyczaj czegoś lżejszego. Wieczorem stawiam na mocniejsze oczyszczanie, a przed myciem solidny demakijaż.
ODPOWIEDZ