Mandat a firmowe auto

Pomagamy znaleźć najskuteczniejszego adwokata, polecamy kancelarie, udzielamy rad z dziedziny prawa.
Awatar użytkownika
pani z domu
Posty: 17
Rejestracja: 25 mar 2019, 13:46

Mandat a firmowe auto

Post autor: pani z domu »

Podczas podróży służbowej firmowym samochodem złapałam mandat. Zastanawiam się teraz, czy muszę o tym informować szefa, czy wystarczy, że ureguluję zobowiązanie karne? Zamierzam też skorzystać z portalu www.zaplacmandat.pl - opłata niższa niż na poczcie, potwierdzenie przychodzi na maila, a mandat mogę opłacić nawet z zacisza własnego domu.
Awatar użytkownika
Margot
Posty: 14
Rejestracja: 28 lip 2019, 13:54

Re: Mandat a firmowe auto

Post autor: Margot »

Wszelkie tego typu wątpliwości powinien rozwiać zawsze radca prawny lub adwokat, który współpracuje z firmą.
U mnie taki polecany adwokat Łódź pomaga mi radzić sobie z przepisami, których interpretacja jest poza moim zasięgiem, "
bo przepisy zbyt szybko się zmieniają, a mnie szkoda czasu na samodzielne ich studiowanie. Wolę zająć się rozwijaniem biznesu po to,
by mieć środki na fachowe wsparcie kogoś takiego, jak Pani mecenas Katarzyna Florczak-Keller - wspaniały prawnik!
Awatar użytkownika
majjax99@o2.pl
Posty: 11
Rejestracja: 22 lip 2019, 19:52

Re: Mandat a firmowe auto

Post autor: majjax99@o2.pl »

jesli nie macie jeszce pokrowca na siedzenie to teraz na https://terazauto.pl/pokrowce-samochodowe-vw sa duże wyprzedaże i fajne ceny. Pokrowce wybierasz dokładnie na twój model samochodu więc pasuje idealnie. Są w różnych kolorach i modelach. Mam taki w samochodzie służbowym i super się sprawdza
ODPOWIEDZ