cerdesign.pl - opinie

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Awatar użytkownika
machut85
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2020, 4:03

cerdesign.pl - opinie

Post autor: machut85 »

Witajcie! Czy ktoś z Was kupował w Cerdesign? Jakie są Wasze doświadczenia i opinie na temat jakości ich produktów?

busiki
Awatar użytkownika
benedykt84
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2020, 23:20

Re: cerdesign.pl - opinie

Post autor: benedykt84 »

Słyszałam o nich wiele dobrego. Mają bogaty wybór płytek ceramicznych przeznaczonych do każdego wnętrza. Moi znajomi korzystali i zakupili u nich płytki - bardzo zadowoleni. Dlatego uważam, że https://cerdesign.pl/ można spokojnie polecać.
Awatar użytkownika
Ariel1961
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2020, 20:02

Re: cerdesign.pl - opinie

Post autor: Ariel1961 »

Płytki od cerdesign.pl są naprawdę wysokiej jakości i są świetnie wykonane. Mam dobrą opinię, bo ich płytki są nie tylko ładne, ale przede wszystkim solidne, a na ścianie i na podłogach prezentują się nieziemsko. Wiem, że w przyszłości, gdy będę robić remont, płytki znów kupię u nich.
Awatar użytkownika
witołd
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2020, 2:44

Re: cerdesign.pl - opinie

Post autor: witołd »

W mojej opinii w sklepie cerdesign.pl jest największy wybór płytek. Każdy znajdzie coś dla siebie, a same płytki nie są drogie, a są naprawdę bardzo ładne i mają wysoką jakość wykonania. Polecam każdemu mojemu znajomemu, który robi remont, właśnie tę firmę.
Awatar użytkownika
Marcjan
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2020, 17:27

Re: cerdesign.pl - opinie

Post autor: Marcjan »

Niedawno remontowałam łazienkę i kupiłam płytki w cerdesign.pl. Szczerze mogę polecić ich sklep, bo ma same dobre opinie. Kafelki są ładne, jest duży wybór, a ceny nie są wygórowane.
Awatar użytkownika
Sędzisław
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2020, 18:47

Re: cerdesign.pl - opinie

Post autor: Sędzisław »

Gdy ja remontowałam mieszkanie, przejrzałam chyba wszystkie katalogi z płytkami. Jednak najlepszą opinię i szeroki wybór mieli cerdesign.pl, więc złożyłam u nich zamówienie. To była dobra decyzja, bo płytki nie były drogie, a wyglądają naprawdę świetnie.
Awatar użytkownika
Izydor
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2020, 3:46

Re: cerdesign.pl - opinie

Post autor: Izydor »

Remonty w domu bywają nerwowe, bo wiele jest na głowie. Zakupy na cerdesign.pl przebiegły bardzo sprawnie, dlatego w mojej opinii warto u nich zamówić płytki. Chodzi nie tylko o ogromy wybór i ceny, ale przede wszystkim o wygodę.
Awatar użytkownika
bartlomiej73
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2020, 14:12

Re: cerdesign.pl - opinie

Post autor: bartlomiej73 »

Znam wiele salonów z płytkami, bo gdy robiliśmy remont, szukałam opinii na temat wielu wykonawców. Jednak zdecydowaliśmy się na cerdesign.pl i nie chodziło tylko o cenę, ale też o wykonanie. Ich płytki są solidne i bardzo ładne.
Awatar użytkownika
Jaroslawa_69
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2020, 22:45

Re: cerdesign.pl - opinie

Post autor: Jaroslawa_69 »

Mają świetne wzory! Jeśli szukacie nowoczesnych płytek, to zdecydowanie powinniście tam zajrzeć. Spodobają się Wam
Awatar użytkownika
Mateusz_72
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2020, 12:07

Re: cerdesign.pl - opinie

Post autor: Mateusz_72 »

Wiem, że wiele osób, które planują remonty, zaopatruje się właśnie w Cerdesgn. Mnie to wcale nie dziwi, bo ofertę mają bardzo ciekawą. Nie wyobrażam sobie już dzisiaj kupowania płytek w innych miejscach.
Awatar użytkownika
Ludomir1999
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2020, 2:05

Re: cerdesign.pl - opinie

Post autor: Ludomir1999 »

Mi się bardzo podobają i myślę, że jeżeli planujecie remont to warto zajrzeć na ich stronę bo na pewno wybierzecie coś dla siebie.
ODPOWIEDZ