Gdzie po tłumaczenia

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Awatar użytkownika
Kellys
Posty: 206
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:32

Gdzie po tłumaczenia

Post autor: Kellys »

Potrzebujecie pomocy przy tłumaczeniach? Na pewno warto poszukać jej w internecie;) Ja tak trafiłam na firmę i ich usługi tłumaczeniowe. Kompleksowo zajmują się właśnie tłumaczeniami i to na różne języki
Awatar użytkownika
ewka
Posty: 252
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:01

Re: Gdzie po tłumaczenia

Post autor: ewka »

A tutaj https://tlumaczenia.lodz.pl już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto na spokojnie odwiedzić stronę tego biura tłumaczeń. Mają tam bowiem wiele ciekawych propozycji. Przede wszystkim plusem jest to, że oprócz tłumaczeń pisemnych oferują również tłumaczenia ustne. Wykorzystuje się je np. podczas spotkań biznesowych czy też szkoleń.
Awatar użytkownika
rucik
Posty: 75
Rejestracja: 17 sty 2020, 9:12

Re: Gdzie po tłumaczenia

Post autor: rucik »

A w Berligo pytaliście? Bo, jeśli się dobrze orientuję, to właśnie tutaj warto spróbować. Zobaczcie sami, tu https://berligo.com/tlumaczenia-specjalistyczne/ macie ich stronę. Mają nie tylko zwykłe tłumaczenia, ale także specjalistyczne, czy wykonane dosłownie w kilka dni, tak zwane ekspresowe. Kto wie, może wam akurat potrzebne jest to biuro.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 104
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:22

Re: Gdzie po tłumaczenia

Post autor: kozi44 »

Skoro jak widzę znacie się trochę na tym temacie może moglibyście podpowiedzieć mi gdzie znajdę taką osobę jak tłumacz przysięgły język angielski znający na na prawdę wysokim poziomie. Potrzebuję kogoś takiego do stałeś współpracy z moją firmą więc jeśli moglibyście podać mi namiary na kogoś rzetelnego, będę wam bardzo wdzięczny
Awatar użytkownika
ewka
Posty: 252
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:01

Re: Gdzie po tłumaczenia

Post autor: ewka »

...
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 153
Rejestracja: 26 cze 2020, 11:52

Re: Gdzie po tłumaczenia

Post autor: Zośka123 »

Właśnie, dzisiaj nie jest problem by tłumaczyć teksty i dokumenty na inny język. Dzisiaj jest ciężko zdecydować się na firmę która to może wykonać. Takich jest mnóstwo ale moim zdaniem najlepsze oferty ma firma tłumaczenia biznesowe zobaczcie koniecznie na stronę. Polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 104
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:22

Re: Gdzie po tłumaczenia

Post autor: kozi44 »

Na pewno jeśli zależy wam na dobrej jakości i niezawodnych tłumaczeniach, warto będzie zdecydować się na usługi biura turbotlumaczenia.pl . Sam z nimi współpracuję już jakiś czas i moim zdaniem na prawdę warto jest korzystać z ich usług w tym zakresie
ODPOWIEDZ