Jak spędzać mniej czasu w kuchni?

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Awatar użytkownika
Kornelia
Posty: 18
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:35

Jak spędzać mniej czasu w kuchni?

Post autor: Kornelia »

Hej! Ostatnio coraz częściej przyłapuję się na tym, że spędzam mnóstwo czasu w kuchni. Niby nie przygotowuję jakiś mega skomplikowanych posiłków, ale jednak sporo czasu mi to zajmuje. Macie jakieś pomysły jak spędzać mniej czasu w kuchni, ale jednocześnie nie rezygnować z robienia zdrowych posiłków?
Awatar użytkownika
oliwia78
Posty: 17
Rejestracja: 01 maja 2019, 21:10

Re: Jak spędzać mniej czasu w kuchni?

Post autor: oliwia78 »

Też miałam kiedyś podobny problem. Bardzo długo zajmowało mi przygotowywanie różnych posiłków. Wtedy postanowiliśmy zainwestować z mężem w robota kuchennego – zamówiliśmy bodajże tutaj https://www.speedcook.pl/ i to była bardzo dobra decyzja. Taki wielofunkcyjny robot pozwala na oszczędność czasu i miejsca w kuchni.
Awatar użytkownika
Ewelina75
Posty: 30
Rejestracja: 02 sie 2019, 20:17

Re: Jak spędzać mniej czasu w kuchni?

Post autor: Ewelina75 »

Wydaje mi się, że to też kwestia organizacji czasu. Im lepiej zaplanujesz to co chcesz ugotować i usprawnisz poszczególne czynności, tym szybciej je zrobisz.
Awatar użytkownika
Marzena-87
Posty: 12
Rejestracja: 09 maja 2019, 15:42

Re: Jak spędzać mniej czasu w kuchni?

Post autor: Marzena-87 »

Również myślę, że to kwestia organizacji czasu, ale też sprzętu jaki posiadamy. Wiadomo, że zupę szybciej zrobi się w robocie wieloczynnościowym. Zresztą tak samo jak ciasta czy smoothie. Ręcznie zajmuje to niestety więcej czasu.
ODPOWIEDZ