Jaka hulajnoga dla dziecka?

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Awatar użytkownika
Marcela-88
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2020, 20:59

Jaka hulajnoga dla dziecka?

Post autor: Marcela-88 »

Cześć :) Chciałabym kupić pierwszą hulajnogę dla swojego dwuletniego syna. Jakie modele lub ogólnie rodzaje polecacie dla tak małego dziecka? Oczywiście mowa o hulajnodze trójkołowej.
Awatar użytkownika
emil-97
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2020, 16:36

Re: Jaka hulajnoga dla dziecka?

Post autor: emil-97 »

Mój syn śmiga na hulajnodze z kochamzabawki.eu. Ma fajne świecące się kółka, jest lekka, ale bardzo stabilna. No i łatwo ją transportować. Cena jak za tak dobrą jakość jest naprawdę niska w moim odczuciu. W każdym razie polecam.
Awatar użytkownika
agrafka
Posty: 82
Rejestracja: 18 maja 2019, 11:35

Re: Jaka hulajnoga dla dziecka?

Post autor: agrafka »

To pytanie zadaje sobie niejeden rodzic. Bo jednak technologia idzie do przodu a co za tym idzie wymagania naszych pociech także się zmieniają. Z tego co się dowiedziałam to obecnie bardzo modne stały się hulajnogi elektryczne wizzard. Więc chcąc się czegoś więcej na ich temat dowiedzieć znalazłam ten sklep https://ecohulajnogi.pl/ecohulajnogi/hulajnogi/wizzard/ z typowymi takimi hulajnogami. Nawet nie sądziłam, że może być w nich tak duży wybór
Awatar użytkownika
martyna555
Posty: 134
Rejestracja: 07 lip 2019, 14:26

Re: Jaka hulajnoga dla dziecka?

Post autor: martyna555 »

Coraz więcej pojawiło się takich hulajnóg elektrycznych na rynku dlatego też coraz więcej się o nich mówi. W sumie to ja także bardzo chętnie zobaczyłabym jak taka hulajnoga wygląda i ile kosztuje. Znalazłam elektryczne hulajnogi seagway, głównie model es2 mi się podoba muszę powiedzieć, że nie spodziewałam się że są takie solidne i konkretne.
Awatar użytkownika
yashasvi07
Posty: 10
Rejestracja: 16 kwie 2020, 12:04

Re: Jaka hulajnoga dla dziecka?

Post autor: yashasvi07 »

thankyou
ODPOWIEDZ