Prezent na chrzciny

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Awatar użytkownika
Idalia87
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2020, 6:49

Prezent na chrzciny

Post autor: Idalia87 »

Hej wszystkim! Niedługo zostanę matką chrzestną i powoli już zaczynam rozglądać się za prezentem dla chrześnicy. Myślałam o jakimś łańcuszku ze złota. W ofercie jubilera Lisiewskiego jest ich całkiem spory wybór. Macie jakieś opinie na temat tego sklepu? Nie mogę się zdecydować:)
Awatar użytkownika
felicjana1980
Posty: 1
Rejestracja: 10 wrz 2020, 10:37

Re: Prezent na chrzciny

Post autor: felicjana1980 »

Wisiorek to super pomysł! W sklepie Jubiler Lisiewski jest zresztą bardzo dużo propozycji, jeśli chodzi o prezenty na chrzciny, więc wybór nie będzie łatwy. W każdym razie mogę zagwarantować, że ich biżuteria cechuje się naprawdę dobrą jakością i szczegółowym wykonaniem.
Awatar użytkownika
sevenpoints
Posty: 528
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: Prezent na chrzciny

Post autor: sevenpoints »

Domowystroj.pl jest jednym z wielu portali należących do funkymedia.pl, posiadamy w naszej bazie portale o różnej tematyce, oferujemy również takie usługi jak copywriting, marketing rekomendacji, kampanie PPC Google ADS i Facebook.
Domowystroj.pl jest jednym z wielu portali należących do funkymedia.pl, posiadamy w naszej bazie portale o różnej tematyce, oferujemy również takie usługi jak copywriting, marketing rekomendacji, kampanie PPC Google ADS i Facebook.
Domowystroj.pl jest jednym z wielu portali należących do funkymedia.pl, posiadamy w naszej bazie portale o różnej tematyce, oferujemy również takie usługi jak copywriting, marketing rekomendacji, kampanie PPC Google ADS i Facebook.
Domowystroj.pl jest jednym z wielu portali należących do funkymedia.pl, posiadamy w naszej bazie portale o różnej tematyce, oferujemy również takie usługi jak copywriting, marketing rekomendacji, kampanie PPC Google ADS i Facebook.
ODPOWIEDZ