Zdjęcia ślubne i film z drona

Radzimy, podpowiadamy, dyskutujemy. O problemach, wątpliwościach i pomysłach.
Awatar użytkownika
beniamina
Posty: 5
Rejestracja: 08 lut 2020, 10:26

Zdjęcia ślubne i film z drona

Post autor: beniamina »

Cześć! Oprócz tradycyjnych zdjęć ślubnych wymarzyłam sobie też film z lotu ptaka. Co myślicie o takim pomyśle? Polecicie mi jakieś studio filmowe, które zajmie się realizacją?
Awatar użytkownika
Lucyna
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2019, 2:00

Re: Zdjęcia ślubne i film z drona

Post autor: Lucyna »

Świetny pomysł! Taki film będzie wspaniałą pamiątką :) Moja znajoma zleciła wykonanie podobnego filmu firmie galaktikafilm.pl. To profesjonalne studio filmowe. Organizacja stoi u nich na najwyższym poziomie, a efekt ich pracy jest genialny :)
Awatar użytkownika
Basia
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2020, 2:18

Re: Zdjęcia ślubne i film z drona

Post autor: Basia »

jest to naprawdę dobry pomysł. Warto spróbować.

najmocniejsze witaminy
"Wolno ci inaczej myśleć niż twoja epoka, ale nie wolno cię się inaczej ubierać."
Awatar użytkownika
domek8
Posty: 156
Rejestracja: 25 maja 2019, 12:16

Re: Zdjęcia ślubne i film z drona

Post autor: domek8 »

pamiętajcie, że przy każdych zdjęciach które będziecie do albumu wklejać, warto mieć przylepce do zdjęć mega ułatwiają sprawę i lepiej trzymają zdjecia.
Awatar użytkownika
nat
Posty: 98
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:17

Re: Zdjęcia ślubne i film z drona

Post autor: nat »

O, no taki film z drona, ale też i sesja ślubna za granicą mogą być fajnym zbiorczym elementem na ślub, które się sprawdzi. Jestem pewna, że jeśli i w to i w to pójdziecie, to na lata będziecie mieli piękną pamiątkę, a goście będą zachwyceni pomysłem. Dobrze jest co prawda wcześniej rozpytać, ale myślę, że będą zadowoleni.
Awatar użytkownika
ewka
Posty: 252
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:01

Re: Zdjęcia ślubne i film z drona

Post autor: ewka »

Drona
atenrą

Re: Zdjęcia ślubne i film z drona

Post autor: atenrą »

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym
https://anetagawel.pl/
fotogrąf2

Re: Zdjęcia ślubne i film z drona

Post autor: fotogrąf2 »

Podzielę się z wami stroną https://alphacreation.pl. Dostałam akurat od nich zwiastun filmu czyli wybrane sceny z tego dnia i już nie mogę się doczekać całości. Jest bardzo dobry obraz, kolory są świetne widać że nagrywają dobrym sprzętem. Polecam bardzo ta firmę. Teledyski w ich wykonaniu są super.
ODPOWIEDZ