nowe oprawki

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
Awatar użytkownika
anastazja1974
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2023, 19:58

nowe oprawki

Post autor: anastazja1974 »

Hej wam! Potrzebna mi rada na temat oprawek do okularów. Chodzi o to, że nie mogę znaleźć odpowiedniego rozwiązania. Mam nadzieję, że ktoś tutaj może mi pomóc.
Mam okulary od kilku lat i właśnie zaczęłam szukać nowych oprawek. Chciałabym znaleźć coś, co będzie pasowało do mojego stylu i będzie wygodne.
Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie w zakupie oprawek do okularów? Czy możecie polecić mi jakieś sklepy lub marki, które oferują dobre jakościowo oprawki? Jakie są Wasze ulubione marki oprawek?
Dziękuję za wszelkie sugestie i porady. :)
aneczka

Re: nowe oprawki

Post autor: aneczka »

A widzieliście przykładowo okulary przeciwsłoneczne damskie proponowane przez firmę Brilo.eu? Jak nie, to koniecznie sobie to nadróbcie. W końcu warto mieć wgląd na różne propozycje, a ich oferta zdecydowanie robi wrażenie i ma się pewność, co się tam kupuje.
Awatar użytkownika
sevenpoints
Posty: 528
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: nowe oprawki

Post autor: sevenpoints »

Przyznam szczerze, że jeżeli chodzi o okulary, to bardzo przypadła mi marka Prada. Ostatnio sporo ciekawych informacji odnośnie okularów, udało mi się znaleźć na tym blogu: https://arc-interiors.com.pl/prada-eyew ... twoj-styl/ . Jeśli jesteście zainteresowani solidnymi wpisami, które poszerzą waszą wiedzę w kwestii okularów, to warto tam zajrzeć. Polecam zrobić to w wolnej chwili, a nie będziecie żałować.
jula93933

Re: nowe oprawki

Post autor: jula93933 »

Lubicie nosić okulary przeciwsłoneczne? Też warto raz na jakiś czas kupić jakiś fajny i nowy model dla siebie. Ja teraz sprawdzam okulary Balenciaga na e-luxoptyk.pl . Firma na pewno wielu osobom znana i lubiana, bo posiadają nowoczesne modele, który pasują niemalże każdemu.
pompon

Re: nowe oprawki

Post autor: pompon »

Jeśli chodzi o zakupy okularów, to świetne ceny na oprawki czy okulary korekcyjne udało mi się znaleźć pod tym linkiem https://gdpoland.pl/okulary-czapki-szaliki/ . Moim zdaniem to świetne centrum handlowe, gdzie na pewno znajdziecie sporo jakościowych produktów w naprawdę dobrych cenach.
ODPOWIEDZ