jak szybko wyleczyć jęczmień?

Off topic, dyskusje na różne tematy. Jeśli Twój temat nie pasuje się do żadnej z powyższych kategorii, dodaj go tutaj.
renia

jak szybko wyleczyć jęczmień?

Post autor: renia »

jak szybko wyleczyć jęczmień?? macie na to jakieś swoje patenty? właśnie zrobił mi sie na powiece, swędzi, piecze , chciałabym się mozliwie szybko go pozbyć
gorgia

Re: jak szybko wyleczyć jęczmień?

Post autor: gorgia »

najlepiej to iść do apteki i kupić żel jęczmień off, pewnie w większości aptek dostaniesz, można kupić bez recepty. Żelem smaruje się powiekę kilka razy dziennie robiąc lekki masaż, na pewno ukoi pieczenie ale też przyspieszy gojenie
Awatar użytkownika
kanapka
Posty: 91
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:33

Re: jak szybko wyleczyć jęczmień?

Post autor: kanapka »

JęczmieńOFF jest super produktem jak wyskoczy Wam jęczmień na powiece. Bardzo dobrze radzi sobie z problemem. Na dodatek można go zakupić bez recepty.
Zenza

Re: jak szybko wyleczyć jęczmień?

Post autor: Zenza »

Ja też mogę polecić Jęczmień off, bo nic nie było u mnie tak skuteczne jak ten żel. Smaruję nim powiekę kilka razy dziennie, opakowanie starcza na długo. Szybko łagodzi swędzenie i pieczenie.
Ulinka

Re: jak szybko wyleczyć jęczmień?

Post autor: Ulinka »

A czy ten żel nadaje sie dla dzieci? Mój synek ma jęczmień, a na dodatek jak go to swędzi i piecze to nie może się powstrzymać i drapie. Obawiam się może to roznieść po powiece, albo zrobić sobie jakąś krzywdę.
halanka

Re: jak szybko wyleczyć jęczmień?

Post autor: halanka »

Tak, Jęczmień Off można bezpiecznie stosować u dzieci od 3 roku życia. Smarujesz kilka razy dziennie, bardzo szybko łagodzi swędzenie, pieczenie i zaczerwienienie. Przyspiesza gojenie, bo ma też działanie antybakteryjne.
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 89
Rejestracja: 10 sty 2019, 11:45

Re: jak szybko wyleczyć jęczmień?

Post autor: Tola »

Warto wiedzieć, że w przypadku problemów z jęczmieniem w aptece bez recepty można zakupić preparat JęczmieńOFF. Myślę, że to może być całkiem dobry wybór. Ja jestem bardzo zadowolona z niego.
ODPOWIEDZ