Sklep artykuły elektrotechniczne

Zbieramy opinie o sklepach online, zakupach przez internet. Chcesz się podzielić swoimi doświadczeniami? Szukasz informacji o konkretnej stronie? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Kinga123
Posty: 54
Rejestracja: 15 sty 2019, 11:03

Sklep artykuły elektrotechniczne

Post autor: Kinga123 »

Osprzęt siłowy, aparatura modułowa, aparatura sterująca, przedłużacze, rozdzielnice budowlane, styczniki – wszystkie te artykuły i wiele więcej kupisz w sklepie SCE24.pl – serdecznie polecam, mają sprzęt najwyższej jakości.
Awatar użytkownika
rozmowna
Posty: 88
Rejestracja: 22 mar 2019, 11:51

Re: Sklep artykuły elektrotechniczne

Post autor: rozmowna »

A czy ta hurtownia elektryczna szczecin jest Wam może znana? Niedawno przeprowadziłam się do tego miasta i nie wiem po prostu czy warto tam kupować. Znalazłam ją przypadkowo w sieci, kiedy szukałam skrzynek elektrycznych dla męża. Nie chciałabym mu byle czego polecić. To jak, są tutaj osoby zorientowane w tym temacie?
Awatar użytkownika
bartek.gaj
Posty: 8
Rejestracja: 31 maja 2019, 9:32

Re: Sklep artykuły elektrotechniczne

Post autor: bartek.gaj »

Ze sklepów online to ja mogę polecić ten: https://onelectro. Robiłem tam ostatnio większe zamówienie i byłem bardzo zadowolony. Mają bardzo duży wybór wszystkiego. Nigdzie nie mogłem znaleźć dobrej oferty na produkty firmy Karlik Mini. Cena wszędzie była kosmiczna a tu udało się kupić w rozsądnych pieniądzach. Polecam.
ODPOWIEDZ