AGD & RTV & Inne do domu

Najlepsze AGD do kuchni, naprawa urządzeń RTV, opinie i porady.
Awatar użytkownika
brzoskwinka90
Posty: 6
Rejestracja: 01 sie 2020, 16:57

AGD & RTV & Inne do domu

Post autor: brzoskwinka90 »

Zepsuł mi się ostatnio mój leciwy telewizor i muszę kupić jakiś nowy. Budżet do 2000 zł. Ktoś pomoże samotnej dziewczynie? ;)
Awatar użytkownika
werbena
Posty: 118
Rejestracja: 10 cze 2019, 11:34

Re: AGD & RTV & Inne do domu

Post autor: werbena »

Skoro leciwy telewizor to miał prawo się wiadomo zepsuć :) Mojego 12-letniego dopiero co się pozbyłam. Chodził ale mało programów, potrzebny był dekoder. Znajoma powiedziała o tym https://primado.pl/zgemma-h9-twin-v2-4k ... -kodi.html szkoda, że wcześniej nie zamówiłam to może telewizor jeszcze by mi posłużył?

ryanair wersja mobilna
Awatar użytkownika
mloda2
Posty: 360
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:52

Re: AGD & RTV & Inne do domu

Post autor: mloda2 »

Na pewno zdajesz sobie sprawę, że tego typu zakupy często są niezwykle kosztowne. To co jest przede wszystkim ważne to szukanie oszczędności, ale nie za cenę jakości. W tym wypadku używane AGD Warszawa może być kluczem do rozwiązania tego typu problemu. To doskonała propozycja dla wszystkich osób, które chcą zachować jakość, tym samym nie płacąc niesamowitych sum pieniędzy.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 531
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:03

Re: AGD & RTV & Inne do domu

Post autor: mczay »

Wysokiej jakości sprzęt agd i rtv można kupić w sklepie agd rtv poznań. W galerii znajdziecie także inne sklepy gdzie mają różne akcesoria i dodatki do domu - ikea, jysk. Najlepiej wybrać się do takiego miejsca właśnie gdzie jest mnóstwo sklepów. Nie trzeba jeździć po całym mieście.
ODPOWIEDZ