Naprawa małych AGD

Najlepsze AGD do kuchni, naprawa urządzeń RTV, opinie i porady.
Awatar użytkownika
rafaela1965
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2020, 8:11

Naprawa małych AGD

Post autor: rafaela1965 »

Wiecie, gdzie w Krakowie mogłabym oddać malakser do naprawy? Nie planuję na razie inwestować w nowe urządzenie, bo wierzę, że jakiemuś specjaliście uda się go odratować. Polećcie kogoś sprawdzonego :)
Awatar użytkownika
Edmund-93
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2020, 9:35

Re: Naprawa małych AGD

Post autor: Edmund-93 »

Tacy specjaliści pracują w naprawa-agd-krakow.pl. Zajmują się zarówno małymi sprzętami, jak i lodówkami, pralkami itp. Poza tym mają doświadczenie w naprawie i serwisowaniu urządzeń różnych marek. Uczciwi i rzetelni.
tomuś

Re: Naprawa małych AGD

Post autor: tomuś »

ja kiedyś naprawiałem swój sprzęt w firmie naprawa agd i w sumie to moge polecic, szybko i sprawnie naprawili urządzenie
Awatar użytkownika
martyna555
Posty: 134
Rejestracja: 07 lip 2019, 14:26

Re: Naprawa małych AGD

Post autor: martyna555 »

mnie jak ostatnio zepsuły się głośniki to upiłam sobie nowe na http://stx.pl dzieki temu mam pewnosc, ze glosniki będa wysokiej i solidnej jakości, a o to przeciez nam chodzi.
Korńel

Re: Naprawa małych AGD

Post autor: Korńel »

Zgadzam się z wpisem powyżej
Też posiadam głośniki od firmy stx już ponad rok i mogę śmiało polecić ich produkty
warik

Re: Naprawa małych AGD

Post autor: warik »

Awaria urządzenia gospodarstwa domowego może być kłopotliwa, a konieczność zabrania go do sklepu lub centrum serwisowego może być jeszcze bardziej stresująca. Czy wiesz, że możesz wezwać serwisanta bezpośrednio do domu? Usługi takie jak ta świadczona przez https://naprawa.pl/serwis-agd/baranow sprawiają, że naprawa urządzenia bez wychodzenia z domu jest łatwa i wygodna. Warto sprawdzić
Łukasz

Re: Naprawa małych AGD

Post autor: Łukasz »

Miałem mały problem z moim AGD, potrzebowałem wymienić kilka części, dlatego skorzystałem z oferty polecanego mi sklepu internetowego z częściami zamiennymi do AGD, gdzie zamówiłem m.in. talerz do mikrofali . Co Wy sądzicie o ofercie tego sklepu internetowego?
ODPOWIEDZ