studioagd.pl opinie

Najlepsze AGD do kuchni, naprawa urządzeń RTV, opinie i porady.
Awatar użytkownika
eliot
Posty: 47
Rejestracja: 15 cze 2019, 10:46

studioagd.pl opinie

Post autor: eliot »

Cześć! Co sądzicie na temat http://studioagd.pl/? Macie jakieś opinie na temat jakości czy funkcjonalności rozwiązań jakie proponują? Chciałbym kupić dobrej jakości AGD w Warszawie i zastanawiam się czy warto zamówić coś z tego sklepu...
Awatar użytkownika
Feliks_75
Posty: 23
Rejestracja: 07 cze 2019, 4:50

Re: studioagd.pl opinie

Post autor: Feliks_75 »

To świetna firma. Jeśli zależy Ci na AGD wysokiej jakości, to zdecydowanie polecam. Mają bardzo duży wybór i indywidualne podejście do klienta. Chętnie Ci doradzą i pomogą w razie potrzeby.
Awatar użytkownika
WojtekK
Posty: 53
Rejestracja: 26 lip 2019, 19:35

Re: studioagd.pl opinie

Post autor: WojtekK »

Hej rozważam kupno części do otwieraczy do konserw od horecaparts . Używaliście kiedyś urządzeń tej firmy? Mam już cośna oku, ale jeszcze się zastanawiam. Możecie mi coś doradzić. Nie wiem na co patrzeć przed zakupem? Chętnie przyjmę każdą radę.
Awatar użytkownika
iwonkaka
Posty: 46
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:53

Re: studioagd.pl opinie

Post autor: iwonkaka »

Jeśli już nowe AGD to tylko w http://studioagd.pl/. Świetnie zaopatrzony sklep z doskonale zorientowaną w asortymencie ekipą. Doradzą, dobiorą, podpowiedzą. Wszystko super. Polecam.
Awatar użytkownika
Kawa
Posty: 5
Rejestracja: 12 gru 2019, 22:05

Re: studioagd.pl opinie

Post autor: Kawa »

Uwielbiam remonty kuchni, a w szczególności nowe AGD. Moim ulubionym sklepem jest właśnie studio AGD, zawsze robię zakupy właśnie tu. Mają szeroki asortyment i bardzo dobre ceny. Potrafią doradzić i tak dobrać sprzęt, żeby pasował do całej aranżacji.
Awatar użytkownika
berenika1970
Posty: 2
Rejestracja: 21 gru 2019, 12:28

Re: studioagd.pl opinie

Post autor: berenika1970 »

W studioagd.pl dostępne są profesjonalne sprzęty AGD marek premium w korzystnych cenach. Polecam studioagd.pl
Awatar użytkownika
hubert_78
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2019, 12:12

Re: studioagd.pl opinie

Post autor: hubert_78 »

Bardzo fachowa pomoc, sprzęty wysokiej jakości, duża dostępność różnych modeli kuchenek, piekarników, lodówek. Bezproblemowa transakcja i dostawa do domu. Jestem zadowolony z wyboru studioagd.pl!
Awatar użytkownika
Alfred1992
Posty: 2
Rejestracja: 09 sty 2020, 12:11

Re: studioagd.pl opinie

Post autor: Alfred1992 »

Mnie też urzekła przede wszystkim bardzo pomocna obsługa sklepu. Podpowiedzieli mi, co najlepiej sprawdzi się w moim małym mieszkaniu i porównali dla mnie różne opcje. Bardzo przyjemna atmosfera i profesjonalna pomoc.
Awatar użytkownika
agnieszka
Posty: 10
Rejestracja: 15 mar 2020, 8:27

Re: studioagd.pl opinie

Post autor: agnieszka »

Jeśli szukasz naprawdę dobrej jakości sprzętu AGD w stolicy, to http://studioagd.pl/ będzie najlepszym wyborem. Mam od nich cały sprzęt do domu i wszystko sprawuje się świetnie. Doradzą ci, co wybrać dla twojego domu.
ODPOWIEDZ