najlepsze suplementy - jakie?

Jak najsprawniej stracić na wadze? W jaki sposób się odchudzać, żeby uniknąć efektu jojo? Co jeść i jakie suplementy stosować, żeby zachować zdrowie?
Awatar użytkownika
Odon71
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2022, 7:00

najlepsze suplementy - jakie?

Post autor: Odon71 »

Jakie są według was najlepsze suplementy diety dostępne teraz na rynku? Mam na myśli oczywiście producenta, o ile będziecie w stanie polecić. Ja próbowałem już kilku i jak na razie chyba najbardziej odpowiadają mi suplementy diety Visanto, kojarzycie? Bardzo cenię je za dobre składy, bo teraz o to dość trudno. Jakim innym produktom polecacie się przyjrzeć?
rewon

Re: najlepsze suplementy - jakie?

Post autor: rewon »

Hej, korzystałem z różnych suplementów głównie z izolatu i kreatyny. Dodatkowo dodawał jakieś Omega 3 itd. Nie dawno mi się zapasy skończyły i szukam nowego dostawcy. Znalazłem ostatnio sklep https://bicepsshop.nl, może ktoś już z niego korzystał
Awatar użytkownika
sevenpoints
Posty: 528
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: najlepsze suplementy - jakie?

Post autor: sevenpoints »

Moim zdaniem, takim suplementem, na który warto zwrócić uwagę jest bez wątpienia Neoglandyna. Stosuje go już od jakiegoś czasu i sprawdza się naprawdę bardzo ciekawie. Ma bogaty skład, który pozytywnie wpływa na funkcjonowanie mojego organizmu. Poczytajcie sobie na jego temat, a może i wam przypadnie do gustu.

wb logo quiz
ODPOWIEDZ