alvare.pl opinie

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Feliks_75
Posty: 23
Rejestracja: 07 cze 2019, 4:50

alvare.pl opinie

Post autor: Feliks_75 »

Cześć! Co sądzicie na temat firmy https://alvare.pl/? Warto tam kupić materac? Jakie macie opinie na temat jakości wykonania materacy z tego sklepu? Warto zrobić tam zakupy?
Awatar użytkownika
delia_71
Posty: 49
Rejestracja: 28 maja 2019, 23:04

Re: alvare.pl opinie

Post autor: delia_71 »

Hmm... Według mnie zdecydowanie warto zainwestować w materace od tej firmy. Kupiłam i jestem bardzo zadowolona - widać, że jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. Wreszcie udało mi się zdobyć materac, w którym się nie zapadam i który jest bardzo komfortowy.
Awatar użytkownika
iwonkaka
Posty: 46
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:53

Re: alvare.pl opinie

Post autor: iwonkaka »

Jeśli szukacie dobrego materaca w rozsądnej cenie to koniecznie na https://alvare.pl/. Bardzo szeroki wybór i kompetentni sprzedawcy. Z pewnością doradzą coś, co się sprawdzi. U mnie tak to właśnie było.
Awatar użytkownika
Kawa
Posty: 5
Rejestracja: 12 gru 2019, 22:05

Re: alvare.pl opinie

Post autor: Kawa »

Od kilku miesięcy testuję materac z firmy Alvare, i cóż mogę powiedzieć? Mega spanie. Wreszcie po nocy czuję się wyspana, a nie pogięta jak dotąd. Nawet plecy przestały mnie boleć. Także jeśli zależy wam na dobrych jakościowo materacach, w dobrej cenie, to tylko tam.
Awatar użytkownika
roza15
Posty: 72
Rejestracja: 09 sty 2019, 23:29

Re: alvare.pl opinie

Post autor: roza15 »

Nie znam tego sklepu, ale zdecydowanie chciałabym poznać. Chętnie sprawdzę, co mają do zaoferowania, chociaż też mnie już zainteresowały materace Hilding https://hilding.pl/ i to na nich chciałabym się skupić. Co myślicie? Warto je kupić? Tutaj akurat widzę, że są porządne i naprawdę dają wysoki komfort, ale nie wiem, kupić, nie kupić? Co sądzicie?
Awatar użytkownika
arnold87
Posty: 8
Rejestracja: 06 sty 2020, 15:38

Re: alvare.pl opinie

Post autor: arnold87 »

Materace Alvare cechują się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Dostępne modele są zróżnicowane, także każdy może znaleźć odpowiedni materac dla siebie. Serdecznie polecam ich sklep internetowy alvare.pl
Awatar użytkownika
Hildegarda78
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2020, 18:23

Re: alvare.pl opinie

Post autor: Hildegarda78 »

Moja opinia o alvare.pl - szybko, sprawnie, bezproblemowo. Super wybór i dobra obsługa. Polecam.
Awatar użytkownika
Dajmira
Posty: 2
Rejestracja: 03 sty 2020, 12:13

Re: alvare.pl opinie

Post autor: Dajmira »

Spałam kiedyś na piankowym materacu starej generacji, który miałam w domu od lat. Rok temu wymieniłam go na model z firmy Alvare i różnica w jakości snu jest powalająca. Nie ma mowy o bólu pleców czy karku po przebudzeniu. Mają świetny stosunek jakości do ceny, naprawdę warto do nich zajrzeć!
Awatar użytkownika
agnieszka
Posty: 10
Rejestracja: 15 mar 2020, 8:27

Re: alvare.pl opinie

Post autor: agnieszka »

Zakup dobrego materaca to inwestycja w dobry sen, a alvare.pl ma w swojej ofercie najlepsze modele. Na materacach od nich śpimy my z mężem i nasza córka. Poziom komfortu jest bardzo wysoki i nic się z nimi nie dzieje. Jeżeli szukasz dobrej jakości, to to jest najlepsze miejsce.
Awatar użytkownika
Dżamil
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2020, 0:30

Re: alvare.pl opinie

Post autor: Dżamil »

Od zawsze bardziej wysypiałem się na twardym materacu i długo szukałam zanim trafiłem na ofertę alvare.pl. Kupiłem materac kokosowy, który najchętniej zabierałbym ze sobą w każdą podróż, bo tylko na nim się wysypiam.
Awatar użytkownika
bogdał75
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2020, 9:16

Re: alvare.pl opinie

Post autor: bogdał75 »

Problemy z kręgosłupem nie dawały mi spać. W końcu kupiłem materac ortopedyczny z kolekcji pro system i sen to teraz czysta przyjemność :) Polecam Alvare!

wadowice parking
Awatar użytkownika
Agata_71
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2020, 13:30

Re: alvare.pl opinie

Post autor: Agata_71 »

Kupiliśmy z mężem materac z kolekcji Perfekt https://alvare.pl/twarde-materace/materac-do-sypialni. Jest dla nas idealny, ponieważ jest między nami dość spora różnica w wadze. Teraz śpi nam się idealnie.
Awatar użytkownika
Ewa
Posty: 2
Rejestracja: 22 kwie 2020, 18:13

Re: alvare.pl opinie

Post autor: Ewa »

Po długotrwałych problemach ze snem postanowiłam zakupić solidny materac. Specjaliści ze sklepu Alvare polecieli mi materac wysokoelastyczny. To był strzał w dziesiątkę! Jest bardzo wygodny i komfortowy, a problemy ze snem są już historią.
Awatar użytkownika
Żywia
Posty: 2
Rejestracja: 03 cze 2020, 2:24

Re: alvare.pl opinie

Post autor: Żywia »

Ostatnio kupiłam materace piankowe do łóżeczek dla moich bliźniaków. Chłopaki mają już po 5 lat i bardzo szybko rosną, dlatego nie chciałam wydawać fortuny na nowy materac. Idealnie współgrają z regulowanymi stelażami. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
Odeta
Posty: 2
Rejestracja: 26 lis 2019, 4:27

Re: alvare.pl opinie

Post autor: Odeta »

Dla mojej mamy kupiłem ostatnio poduszkę ortopedyczną z oferty Alvare. Ze względu na problemy z kręgosłupem w odcinku szyjnym, nie mogła się wyspać. Teraz to nawet zdarza się jej pospać dłużej, a zawsze była rannym ptaszkiem : ) Myślę, że to był bardzo dobry zakup.
Awatar użytkownika
Agapit80
Posty: 4
Rejestracja: 02 sty 2020, 7:03

Re: alvare.pl opinie

Post autor: Agapit80 »

Jeszcze do nie tak dawna spałem na rozkładanej kanapie, ale dostałem na urodziny materac od Alvare i dzięki temu skończyły się moje problemy z kręgosłupem.
Awatar użytkownika
Zaida
Posty: 2
Rejestracja: 18 lut 2020, 14:04

Re: alvare.pl opinie

Post autor: Zaida »

W przeciwieństwie do konkurencji, bez problemów znalazłam u nich materace do łóżek piętrowych. Maj rozbudowana ofertę w której każdy znajdzie coś dla siebie.
Awatar użytkownika
Hiacynta_93
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2020, 4:00

Re: alvare.pl opinie

Post autor: Hiacynta_93 »

Inwestycja w materace od tej firmy dała mi w końcu zdrowie i spokojny sen. Dzięki temu znikł też stres i problemy z zasypianiem. Eksperci z Alvare doradzili mi w kwestii wyboru właściwej twardości materaca i dobrali wszelkie parametry zgodnie z moimi oczekiwaniami. Polecam
Awatar użytkownika
mieczysław
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2020, 13:30

Re: alvare.pl opinie

Post autor: mieczysław »

Często podróżuję służbowo i nocuję w różnych obiektach noclegowych. Niestety często spotykałem się z niską jakością poduszek. Po całym dniu jazdy samochodem marzyłem tylko o wygodzie podczas snu i bywało z tym ciężko. Od żony dostałem w prezencie poduszkę ortopedyczną od Alvare. Teraz wszędzie zabieram ją ze sobą i nie muszę się o nic martwić.
Kaśka

Re: alvare.pl opinie

Post autor: Kaśka »

Poduszka ortopedyczna to bardzo fajna i przydatna na prawdę rzecz. Ja akurat ostatnio przeglądałam poduszki i materace w sklepie internetowym materacnawymiar.pl, bo zastanawiam się też nad materacem kokosowym na indywidualny wymiar pod moje łóżko. Mam już niestety mocno wysłużony i stary materac więc pewnie pora na wymianę. Może też do tego jakiś fajny pokrowiec lub ochraniacz na materac. ;)
ODPOWIEDZ