bateria do umywalki

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Mirod-90
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2023, 2:32

bateria do umywalki

Post autor: Mirod-90 »

Witam serdecznie. Mam zamiar niedługo zamówić nową baterię do umywalki w łazience, ale jakoś nie mogę się zdecydować na konkretny produkt. Czy sądzicie, że baterie stojące są lepsze od natynkowych? Chcę poznać różnice, żeby móc się jakoś zdecydować, na pewno rozumiecie. Może ktoś z was miał podobną zagwozdkę i chciałby dodać coś od siebei na ten temat?
Broś

Re: bateria do umywalki

Post autor: Broś »

Jak jeszcze nie udało się Wam na nic ciekawego trafić w tym zakresie to warto zajrzeć na https://sklep.sotbe.com/baterie-lazienkowe-umywalkowe, które fajnie łączą styl z jakością wykonania i jednocześnie niezłymi cenami. Daj znac jak poszło i na który wariant się zdecydowaliście.
Dianusia

Re: bateria do umywalki

Post autor: Dianusia »

Ja z kolei szukam baterii do kuchni. Potrzebuję czegoś solidnego, co nie rozpadnie się po kilku miesiącach użytkowania. Tutaj znalazłam baterie kuchenne Franke, zamawiał ktoś może? Widzę sporo zalet przedstawionych w ofercie, ale pierwszy raz mam do czynienia z tą firmą, dlatego chciałabym to zweryfikować. Dajcie znać!
ODPOWIEDZ