gdzie kupić narożnik robiony pod wymiar ?

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
mariva
Posty: 24
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:10

gdzie kupić narożnik robiony pod wymiar ?

Post autor: mariva »

Orientujecie się gdzie mozna kupić narożnik robiony pod wymiar ? Bylam w sieciówkach meblowych no ale tam są tylko gotowe już oprodukty o określonych wymiarach a ja potrzebuje czegoś znacznie większego, najlepiej z funkcją spania. Możecie coś polecić ?
Awatar użytkownika
Pieczonka
Posty: 80
Rejestracja: 14 maja 2019, 21:43

Re: gdzie kupić narożnik robiony pod wymiar ?

Post autor: Pieczonka »

My akurat idealną pod nasze potrzeby znaleźliśmy w salonach Agata - tam jest taki wybór form i rozmiarów, że wydaje mi się że pod siebie bez problemu znajdziesz
Awatar użytkownika
werka2
Posty: 45
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:04

Re: gdzie kupić narożnik robiony pod wymiar ?

Post autor: werka2 »

zerknij sobie na narożniki i sofy producenta Caya Design ( polska firma). Ja mam jeden narożnik i 2 fotele wypoczynkowe i jestem mega zadowolona. Nie dośc, że meble super wyglądają to są jeszcze bardzo wygodne :)
Awatar użytkownika
mariva
Posty: 24
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:10

Re: gdzie kupić narożnik robiony pod wymiar ?

Post autor: mariva »

Bardzo Wam dziękuje za wszystkie informacje. Chyba faktycznie najlepiej będzie zamówić taki narożnik u producenta. Ten sklep caya design podoba mi się. Jaki model masz Ty werka2 ? Jak z jakością, ceną, czasem oczekiwania ?
Awatar użytkownika
werka2
Posty: 45
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:04

Re: gdzie kupić narożnik robiony pod wymiar ?

Post autor: werka2 »

ja mam model PALAZZO :) Jakość super, jest funkcja spania i pojemnik na pościel. Materiały obiciowe super gatunkowo. Widać, że wszystko robione jest ręcznie. Cena może i wyższa niż w sieciówce ale tu masz pewność, że kupujesz mebel na wiele lat i że będzie dokładnie taki jakiego potrzebujesz ( robione są na zamówienie). Czas oczekiwania bardzo ok bo tylko 6-8 tyg.

wadowice szpital tomografia
Awatar użytkownika
mariva
Posty: 24
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:10

Re: gdzie kupić narożnik robiony pod wymiar ?

Post autor: mariva »

werka2 bardzo Ci dziękuje za wszystkie informacje :) Jestem już po pierwszym kontakcie tel z producentem. Musze tylko dopiąć wszystko na ostatni guzik i będę zamawiać :)
Awatar użytkownika
werka2
Posty: 45
Rejestracja: 27 maja 2019, 14:04

Re: gdzie kupić narożnik robiony pod wymiar ?

Post autor: werka2 »

no to koniecznie daj znać jak już coś zamówisz. jestem ciekawa na jaki model się ostatecznie zdecydujecie :)
Awatar użytkownika
mariva
Posty: 24
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:10

Re: gdzie kupić narożnik robiony pod wymiar ?

Post autor: mariva »

No i stało się - zamówienie złozone :) zdecydowaliśmy się na nowoczesny model AZZARO :) Już się nie mogę doczekać aż go dostaniemy :)
Awatar użytkownika
meki
Posty: 38
Rejestracja: 26 wrz 2019, 13:18

Re: gdzie kupić narożnik robiony pod wymiar ?

Post autor: meki »

W tym sklepie mają spory wybor takich praktycznych mebli wypoczynkowych https://birdmeble.pl/narozniki/naroznik ... _bird_home Ceny niższe niż w sklepach stacjonarnych i dużym plusem jest równiez dostawa. W sklepie większość mebli mają na stanie, tak wiec meble są w stanie wysłać od razu Podczas gdy wiele sklepów stacjonarnych oferuje meble z katalogu W niektórych internetowych również trzeba na nie dość długo czekać. Polecam tylko nie kupować mebli na czuja. Ale dobrze sobie wszystko wymierzyć ;) Tak aby nie było ostatecznie niespodzianki z wymiarem.
Obrazek
Awatar użytkownika
edzio09
Posty: 5
Rejestracja: 07 kwie 2020, 8:58

Re: gdzie kupić narożnik robiony pod wymiar ?

Post autor: edzio09 »

Meble każdego dnia są narażone na różnego rodzaju zanieczyszczenia, dlatego warto zdecydować się na tkaniny hydrofobowe.
Tkaniny hydrofobowe znacznie utrudniają wchłanianie różnego rodzaju płynów.
Tuśśka

Re: gdzie kupić narożnik robiony pod wymiar ?

Post autor: Tuśśka »

Też mieliśmy taki zamiar. Jednak jak zobaczyliśmy jaki jest koszt takich mebli, to zmieniłam zdanie. Znalazłam idealny skórzany narożnik w sklepie York Meble https://www.york-meble.pl/meble-do-salo ... i-skorzane, który wpasował się w naszą salonową przestrzeń. Zawsze robi duże wrażenie na gościach, a przede wszystkim jest wygodny.
Marysia4

Re: gdzie kupić narożnik robiony pod wymiar ?

Post autor: Marysia4 »

Hejka. Rozważasz zakup narożnika do salonu i zastanawiasz się nad jego rozmieszczeniem? Narożniki lewe https://evieridivani.pl/narozniki/lewe/ to idealne rozwiązanie, które może pasować do wielu aranżacji wnętrz. Jakie modele lubisz w tym stylu?
ODPOWIEDZ