Lampy od Planety Lamp

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Dżaga
Posty: 44
Rejestracja: 18 lut 2019, 14:31

Lampy od Planety Lamp

Post autor: Dżaga »

Serdecznie polecam sklep z najlepszymi lampami planetalamp.com. W jej ofercie znajdziesz najlepsze lampy na ścianę. Wyjątkowy design zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów.
Awatar użytkownika
Ritos
Posty: 84
Rejestracja: 19 gru 2018, 15:59

Re: Lampy od Planety Lamp

Post autor: Ritos »

Dzięki za polecenie lamp ! Mi podobają się takie ekskluzywne modele lamp według mnie ożywią każde wnętrze i dodają trochę świeżości.Oczywiście zależy to od tego co lubisz i jakie masz wnętrze.Ja bardzo lubię nowoczesny styl,urządzam teraz mieszkanie w takim stylu dlatego bardzo przyda mi się polecana przez Ciebie stronka:)
Awatar użytkownika
Iva03
Posty: 52
Rejestracja: 10 mar 2019, 16:25

Re: Lampy od Planety Lamp

Post autor: Iva03 »

A powiedzcie mi proszę, czy ktoś z Was sięgnął po taką opcję jak oświetlenie mebli w kuchni ? Od jakiegoś czasu myślę nad wprowadzeniem jakichś zmian w kuchni i rozwiązanie to wydaje mi się bardzo ciekawe. Korzysta ktoś z takiej formy podświetlenia?
Ostatnio zmieniony 08 sie 2019, 10:56 przez Iva03, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Xanthir
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2019, 23:24

Re: Lampy od Planety Lamp

Post autor: Xanthir »

Tego typu ofert na pewno już nie brakuje. Jest w czym wybierać przynajmniej.
- Mogę go zeżreć?
Uśmiechnęłam się do niego.
- Skoro mnie tak grzecznie pytasz, jak mogłabym powiedzieć ,nie'?
Awatar użytkownika
sadler20
Posty: 133
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:03

Re: Lampy od Planety Lamp

Post autor: sadler20 »

Z ostatnich zakupów oświetleniowych to z pewnością https://www.profileled.pl/produkty/c/zwieszane profil zwieszany led zamówiłem do firmy, bo w jednym miejscu oświetlenie zaczęło szwankować.
Swoją drogą znalazłem u nich także promocje na oświetlenie led takie stricte domowe a nie firmowe i rozważam teraz wymianę... jakich żarówek wy u siebie w domach używacie?
Awatar użytkownika
izakk
Posty: 76
Rejestracja: 28 kwie 2019, 23:02

Re: Lampy od Planety Lamp

Post autor: izakk »

Jeśli chodzi o meble, to może wystarczyć listwa LED W przypadki dodatkowego oświetlenia na półkę nawet jedna.
ODPOWIEDZ