sweetliving.pl opinie

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
albin_95
Posty: 14
Rejestracja: 10 sie 2019, 0:26

sweetliving.pl opinie

Post autor: albin_95 »

Czy polecicie mi sklep sweetliving? Szukam opinii o sklepie, chciałabym zamówić parę rzeczy na prezenty świąteczne. Macie jakieś doświadczenia z firmą? Może ktoś zamawiał większe paczki ? Napiszcie proszę swoje opinie, chciałabym kupić prezenty naprawdę dobrej jakości. Za każdą pomoc dziękuje.
Awatar użytkownika
świętomir_74
Posty: 6
Rejestracja: 28 cze 2019, 6:21

Re: sweetliving.pl opinie

Post autor: świętomir_74 »

Jeśli chcesz kupić większą paczkę to mogę Ci polecić ten sklep, nie raz kupowałem tam większe ilości rzeczy na prezent. Firma posiada bardzo dobry system wysyłania paczek dzięki czemu jeszcze nigdy nie zawiodłem się czasem dostarczenia. Opinia o firmie jak najbardziej pozytywna, polecam.
Awatar użytkownika
Ada71
Posty: 62
Rejestracja: 10 lip 2019, 5:50

Re: sweetliving.pl opinie

Post autor: Ada71 »

Polecam Ci sklep sweetliving.pl, zdecydowanie będziesz zadowolony jakością prezentów jak i ich pakowania. Wysyłka bardzo szybka mimo gorącego terminu zakupu - czyli przed grudniem. Moja opinia o firmie od tamtego czasu jest dobra - to porządna firma.
Awatar użytkownika
Marzena-87
Posty: 12
Rejestracja: 09 maja 2019, 15:42

Re: sweetliving.pl opinie

Post autor: Marzena-87 »

Wyrobiłam sobie opinie o sklepie kiedy zamawiałam ceramikę z dowozem do domu, ceramika była świetnej jakości i dojechała bardzo szybko bez żadnych rysek czy stłuczeń. Serdecznie polecam.
Awatar użytkownika
jarowit_77
Posty: 11
Rejestracja: 24 cze 2019, 21:15

Re: sweetliving.pl opinie

Post autor: jarowit_77 »

Sweetliving to mój ulubiony sklep, zamawiałem w nim meble do salonu. Sprzedają rzeczy bardzo dobrej jakości o czym przekonałem się na własnej skórze :).
Awatar użytkownika
Stojan
Posty: 28
Rejestracja: 26 mar 2019, 12:58

Re: sweetliving.pl opinie

Post autor: Stojan »

Kupowałem prezent śluby w tym sklepie. Mógłbym polecić, posiadają bardzo dobrą jakość rzeczy a dostawa jest szybka. Posiada też miłą i pomocną obsługę - dzięki temu moja opinia jest bardzo dobra na temat tego sklepu.
Awatar użytkownika
Myślimir1984
Posty: 13
Rejestracja: 26 mar 2019, 19:30

Re: sweetliving.pl opinie

Post autor: Myślimir1984 »

Zamówiłem tam duże lustro do łazienki i nie zawiodłem się, lustro doszło nie tylko bez najmniejszej rysy i też dość szybko. Wszystko było szczelnie i bezpiecznie zapakowane. Widać, że dbają o odpowiednie dostarczenie luksusowych towarów.
Awatar użytkownika
Makryn61
Posty: 13
Rejestracja: 16 cze 2019, 19:25

Re: sweetliving.pl opinie

Post autor: Makryn61 »

Sklep zasługuje na pozytywną opinie. Zamawiałem nie raz meble i różne dodatki do domu. Wszystkie były bardzo wysokiej jakości - widać, że zostały wykonane z najlepszych materiałów. Według mnie warto robić tam zakupy.
ODPOWIEDZ