Urządzanie domu

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
radosława99
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2022, 19:41

Urządzanie domu

Post autor: radosława99 »

W jakim stylu urządziliście swoje domy? Ja nie ukrywam, że chciałabym zrobić to w miarę budżetowo, z tego względu, że wzięłam kredyt na dom i wolałabym już go nie zwiększać, dlatego liczę na to, że jak najwięcej uda się zrobić z tak zwanych bieżących pieniędzy. Pochwalę się Wam, że dom, który będę urządzać jest na pięknym osiedlu https://www.domymiejskie.pl w Krakowie.
Sabina

Re: Urządzanie domu

Post autor: Sabina »

Hej :) , jeśli chodzi urządzanie domu to lubię styl nowoczesny lub minimalistyczny. W urządzaniu cenię sobie taki szczegóły jak dekoracje. Bardzo podobają mi się rzeźby ozdobne lub stylowe figurki dekoracyjne. Chciałam się tutaj podzielić moim ostatnim odkryciem stylowych dekoracyjnych figurek :shock: :

https://estilohome.pl/produkty/figurki-dekoracyjne/

Nie spotkałam tych wazonów nigdzie wcześniej a lubię mieć coś oryginalnego w domu. Są tam też inne kolekcje. Nie ma tego dużo ale mają widać starannie dobrany asortyment żeby się odróżniać. pozdrawiam serdecznie :) :) !
ODPOWIEDZ