Wybór odpowiedniej podłogi

Podpowiadamy, jak najlepiej zaaranżować wnętrze, dzielimy się pomysłami na dodatki, radzimy, gdzie kupić dobre meble. Remontujesz lub urządzasz mieszkanie? Dołącz do dyskusji!
Awatar użytkownika
Ciechoslawa
Posty: 47
Rejestracja: 15 kwie 2019, 20:39

Wybór odpowiedniej podłogi

Post autor: Ciechoslawa »

Hej! Jaką podłogę warto wybrać przy małych dzieciach i zwierzętach? Polecacie jakieś podłogi drewniane? Dajcie znać w komentarzach na co najlepiej się zdecydować i gdzie kupić dobrej jakości podłogę.
 
Awatar użytkownika
dana
Posty: 32
Rejestracja: 07 maja 2019, 6:01

Re: Wybór odpowiedniej podłogi

Post autor: dana »

A znasz sklep julomax? Jeśli potrzebujesz kompleksowej porady na temat tego jaką podłogę wybrać to polecam Ci skorzystać z jego usług. Pracownicy w tym sklepie są bardzo pomocni i chętnie doradzają.
Awatar użytkownika
Marzena-87
Posty: 12
Rejestracja: 09 maja 2019, 15:42

Re: Wybór odpowiedniej podłogi

Post autor: Marzena-87 »

Zdecydowanie warto kupić podłogę drewnianą w tym sklepie. Mają tam podłogi zrobione z drewna najlepszej jakości, które mają bardzo różne kolory i wzory. Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. 
Awatar użytkownika
Emulka
Posty: 84
Rejestracja: 13 cze 2019, 22:50

Re: Wybór odpowiedniej podłogi

Post autor: Emulka »

Marmur jest fajny, trzyma dłużej ciepło jak sie ma ogrzewanie podłogowe. Ja właśnie zrobiłam sobie takie posadzki. Znajoma poleciła mi firmę Marmur Dulemba https://www.marmur-dulemba.pl/ Firma bardzo rzetelna ,wszystko dokładnie wytłumaczy ,zrobi projekt. U mnie sie ze wszystkim wywiązali na czas i elegancko wszystko zrobili.
bośnia

Re: Wybór odpowiedniej podłogi

Post autor: bośnia »

Bardzo długo szukałem idealnych paneli do nowego mieszkania. Obejrzałem mnóstwo różnych produktów tego typu. Dopiero panele https://podlogi24.net spełniły moje oczekiwania. Panele doskonale wyglądają pomimo intensywnej eksploatacji.
Piękna22

Re: Wybór odpowiedniej podłogi

Post autor: Piękna22 »

Ja jak szukałam odpowiedniej podłogi sto skorzystałam z oferty marketu. Jeśli chodzi o Poznań sklepy z tego typu wyposażeniem są w galerii Homepark Franowo. Dzieci posiedziały sobie w McDonalds a ja spokojnie wybrałam swoje wymarzone podłogi.
ODPOWIEDZ