Jaka brama?

Miejsce dla początkujących ogrodników. Porady, jak urządzić ogród, zasadzić trawę i nie uśmiercić roślin.
Łosne

Jaka brama?

Post autor: Łosne »

Nie mamy jeszcze płotu, dlatego mam wybór i przychodzę z pytaniem, a jednocześnie po poradę. Zastanawiam się, jaka brama automatyczna będzie lepsza. Czy brama przesuwna czy może brama skrzydłowa?
ginamó

Re: Jaka brama?

Post autor: ginamó »

Idealnym wyborem okazała się brama z oferty https://www.rapi.com.pl/nasza-oferta . Jakość w kombinacji z jeszcze lepszą ceną okazała się całkowicie spełniać nasze wymagania. Znakomicie to wygląda, no i ułatwia sporo spraw. Wybór perfekcyjny i to w bardzo wysokiej jakości, zdecydowanie polecam!
Awatar użytkownika
messa
Posty: 184
Rejestracja: 20 maja 2019, 18:11

Re: Jaka brama?

Post autor: messa »

U siebie akurat mam bramę przesuwną, oczywiście na pilota nie inaczej. Tak się idealnie złożyło, że bramę kupiłam z tej samej firmy co ogrodzenie czyli od Jońca. Ogrodzenie jest z bloczków betonowych z przęsłami panelowymi i do tego brama jest panelowa. W całości dobrać jedno do drugiego żeby wszystko idealnie pasowało, to nie mogłam.
Awatar użytkownika
Kasiak77
Posty: 594
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:33

Re: Jaka brama?

Post autor: Kasiak77 »

Witam,bardzo zalezy mi na tym,by dowiedzieć się więcej na temat tego jak dbać o bramy przydomowe. Chcę dowiedzieć się więcej na temat srodkow do konserwacji i zapiezpieczania ich w zaleznie od pory roku. https://dbamyobramy.pl/ Co o tym sądzicie? Proszę o wasze opinie, pozdrawiam
Liśka

Re: Jaka brama?

Post autor: Liśka »

My bardzo solidną bramę przesuwną z dobrej jakości napędem kupiliśmy w firmie Gałecki z Warszawy https://www.xn--gaecki-4db.pl/bramy-gar ... rzesuwane/ i w 100 % nam odpowiada. Jest porządnie wykonana, nowoczesna i funkcjonalna no i co istotne- napęd działa bezawaryjnie, także jest tak jak być powinno. A bramę najlepiej dobrać wyglądem do posesji, wiadomo.
ODPOWIEDZ