fbpx
Kategoria

Architektura

Home » Architektura

10 artykułów
Dodać zakładkę?Usunąć?

Dodatki w stylu glamour do eleganckiego wnętrza

 - 

Chociaż nowoczesny minimalizm na dobre zagościł w wielu domach, to doskonale wiemy, że nie każdemu ten styl odpowiada. Dlatego właśnie od lat styl glamour nie traci na swojej popularności. Wnętrza glamour odznaczają się elegancją, swojego rodzaju wyniosłością ... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Obudowa kominka w stylu rustykalnym czy nowoczesnym?

 - 

Kominek wprowadza do wnętrza domu przytulną i kameralną atmosferę. Dodają ciepła nie tylko w dosłownym znaczeniu tych słów, ale także w przenośni, ocieplając stylizację wnętrza. Zaletą kominka jest jego ponadczasowość – od wieków obecny jest we wnętrzach domów... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Czy warto kupić gotowy projekt domu jednorodzinnego ?

 - 

Kiedy planujesz budowę domu jednorodzinnego, możesz skorzystać z usług biura architektonicznego, które stworzy dla Ciebie idealny, wymarzony plan domku wraz zagospodarowaniem terenu, jakim dysponujesz. Taki projekt architektoniczny z pewnością spełni 100% Twoi... Czytaj dalej »

ławy rozkładane
Dodać zakładkę?Usunąć?

Jak urządzić nowoczesne mieszkanie dla dwojga?

 - 

Nowoczesne wnętrza nie tylko ładnie wyglądają, ale są także bardzo funkcjonalne. Urządzając nowoczesne mieszkanie wystarczy pamiętać o kilku prostych zasadach. Poznajcie je wszystkie i przekonaj się, jak urządzić nowoczesne mieszkanie dla dwojga! Przestronne w... Czytaj dalej »