fbpx
Kategoria

Nieruchomości

Home » Nieruchomości

14 artykułów
Dodać zakładkę?Usunąć?

Jak zwiększyć zdolność kredytową?

 - 

Coraz większa inflacja i stopy procentowe przyczyniają się nie tylko do wzrostu wysokości rat kredytobiorców, ale także do obniżenia zdolności kredytowej osób, które planują wziąć kredyt. Część osób może jednak realnie na nią wpłynąć. Dowiedz się, jak zwiększy... Czytaj dalej »

najem okazjonalny umowa podpisywana u notariusza
Dodać zakładkę?Usunąć?

Najem okazjonalny – co to jest?

 - 

Dowiedz się, czym jest najem okazjonalny – jakich formalności należy dopełnić, by skuteczniej chronić się przed nieuczciwymi najemcami? Czym jest najem okazjonalny? Wynajmowanie mieszkania to dodatkowy dochód, który jednak obarczony jest niemałym ryzykiem. Reg... Czytaj dalej »

umowa deweloperska
Dodać zakładkę?Usunąć?

Dom z rynku pierwotnego – czym jest umowa deweloperska?

 - 

Dom z rynku pierwotnego – bezpieczny zakup domu od dewelopera Kupno nowego domu to ogromna inwestycja, która budzi obawy wielu potencjalnych inwestorów. Jeszcze kilka lat temu można było bowiem spotkać się z informacjami, że osoby kupujące dom, który jest jesz... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Budownictwo ma przyszłość

 - 

Firmy budowlane działają w każdym regionie. Pomagają klientom, dbają o to, by uzyskały one jak najlepsze wsparcie. Potrzebne są łódzkie firmy budowlane. Lubuskie firmy budowlane również działają solidnie i starannie. Podlaskie firmy budowlane są zainteresowane... Czytaj dalej »