fbpx
Kategoria

Łazienka

Home » Łazienka

7 artykułów
meble łazienkowe emalon mirjan24.pl
Dodać zakładkę?Usunąć?

Nowoczesna łazienka – 3 propozycje urządzenia

 - 

Planujesz remont, a może aranżujesz łazienkę w nowym mieszkaniu lub domu? Zobacz, jakie meble do łazienki są teraz w modzie! Poniżej przygotowaliśmy trzy propozycje, które doskonale sprawdzą się w nowoczesnej aranżacji! W projekcie łazienki powinna znaleźć się... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Co nosić ze sobą w kosmetyczce?

 - 

Radzimy, co włożyć do kosmetyczki, którą zabierasz ze sobą do pracy, szkoły albo na uczelnię. Co będzie najpotrzebniejsze? Jak spakować wszystkie rzeczy? W kosmetyczce nie muszą być wyłącznie kosmetyki. Możesz tam spakować również inne produkty. Kosmetyki W ok... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Prawidłowa wentylacja w łazience – jak powinna działać?

 - 

Z czym kojarzy Ci się łazienka? Skojarzeń może być wiele, jednak jedno z pewnością nasuwa się samo: czystość. To przecież oczywiste, w łazience dbamy o codzienną higienę, a także pierzemy ubrania. Ściany i podłogi wyłożone kafelkami dodatkowo potęgują wrażenie... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Jakie oprawy oświetleniowe do łazienki wybrać?

 - 

O tym jak istotne jest odpowiednie oświetlenie przestrzeni nie trzeba nikogo przekonywać. Dobór właściwego oświetlenia jest ważny zarówno wewnątrz budynków, jak i w ich zewnętrznym otoczeniu. Do doboru oświetlenia warto podejść kompleksowo i pomyśleć o tym ele... Czytaj dalej »