fbpx
Kategoria

Instalacje

Home » Instalacje

20 artykułów
Dodać zakładkę?Usunąć?

Grzejnik drabinkowy – funkcjonalny i stylowy wybór

 - 

Jednym z najistotniejszych elementów wyposażenia każdej łazienki jest grzejnik. Co istotne, może być on stylowym dopełnieniem aranżacji, a przy tym zachwycać swoją praktycznością. Doskonałym tego przykładem jest grzejnik drabinkowy. Warto na jego temat dowiedz... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Zamki na kod – prosty sposób na kontrolę dostępu

 - 

Apartamenty na wynajem, gabinety lekarskie czy biura – to przykładowe pomieszczenia, do których dostępu nie powinny mieć osoby postronne. Alternatywą dla standardowych zamków na klucz są wygodniejsze zamki na kod. Jak działają zamki na kod? Jak wskazuje nazwa,... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Kominek: zamknięta czy otwarta komora spalania?

 - 

Popularność kominków stale rośnie. Jest to szczególnie widoczne w nowym budownictwie, gdzie dodatkowe systemy grzewcze pełnią nie tylko funkcje praktyczne, ale i dekoracyjne. Choć opcji jest wiele, to nad jedną kwestią kupujący dywagują większą część czasu: wy... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Co warto wiedzieć o domowych stacjach uzdatniania wody?

 - 

Zainstalowanie domowej stacji uzdatniania wody to konieczność, jeśli pobierasz wodę z własnego źródła. Woda ze studni może być zanieczyszczona oraz bogata w pierwiastki i związki chemiczne, które negatywnie wpływają na nasze zdrowie, instalację wodno-kanalizac... Czytaj dalej »