fbpx
Kategoria

Tekstylia i dodatki

Home » Tekstylia i dodatki

8 artykułów
Nowoczesne czarne krzesło
Dodać zakładkę?Usunąć?

Jaki materiał krzeseł jest najbardziej praktyczny?

 - 

Pozornie materiał, z którego są wykonane meble do siedzenia, wydaje się detalem, który nie jest istotny. Jednak jak się okazuje to kwestia, która ma kluczowe znaczenie dla komfortu użytkowania, estetyki strefy wypoczynkowej oraz trwałości wyposażenia outdoorow... Czytaj dalej »

jak udekorować okna balkonowe
Dodać zakładkę?Usunąć?

Jak udekorować okno balkonowe?

 - 

Balkon czy taras to bezcenna przestrzeń zarówno w mieszkaniu, jak i w domu. Możesz wykorzystać ją na wiele sposobów: od tych rozrywkowych po bardziej praktyczne. To dodatkowe miejsce do relaksu, przestrzeń do przechowywania, ogródek na kwiaty i zioła: tylko od... Czytaj dalej »

firanki do salonu i pokoju
Dodać zakładkę?Usunąć?

Czy firany w oknie to dobre rozwiazanie – plusy i minusy.

 - 

Eleganckie mieszkanie bez firan i zasłon będzie zawsze niekompletne. Dekoracja okien to bardzo ważny element w wystroju wnętrz, a jej brak spowoduje, że wnętrze będzie wydawało się puste. To właśnie firany sprawiają, że dom staje się przytulny. Firanki znajdą ... Czytaj dalej »

pościel antyalergiczna z kory
Dodać zakładkę?Usunąć?

Pościel z kory – dlaczego warto w nią zainwestować?

 - 

Aktualnie na rynku występuje ogromna ilość kompletów pościeli, wśród nich możemy zauważyć materiał, który wyróżnia się wypukło-wklęsłą fakturą. Taki rodzaj materiału nazywany jest korą, jest to popularny rodzaj pościeli, który doceniony został przez szerokie g... Czytaj dalej »