fbpx
Kategoria

Salon

Home » Salon

7 artykułów
firanki do salonu i pokoju
Dodać zakładkę?Usunąć?

Czy firany w oknie to dobre rozwiazanie – plusy i minusy.

 - 

Eleganckie mieszkanie bez firan i zasłon będzie zawsze niekompletne. Dekoracja okien to bardzo ważny element w wystroju wnętrz, a jej brak spowoduje, że wnętrze będzie wydawało się puste. To właśnie firany sprawiają, że dom staje się przytulny. Firanki znajdą ... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Jak stworzyć przytulny salon w stylu skandynawskim?

 - 

Remontujesz salon i poszukujesz inspiracji? Z pewnością pierwsze co robisz, to przeglądasz katalogi wnętrzarskie, poszukujesz inspiracji w salonach meblowych i na portalach internetowych. Chcąc nie chcąc musiałeś natknąć się na styl skandynawski. Styl ten przy... Czytaj dalej »

Kino domowe w salonie
Dodać zakładkę?Usunąć?

Jak stworzyć kino domowe w salonie? Praktyczne porady

 - 

Miłośnicy sztuki filmowej przyznają, że największą radość sprawia oglądanie filmów na dużym ekranie. Wówczas w pełni poddajemy się atmosferze filmu, wczuwamy się w klimat i możemy w pełni skupić się na kunszcie twórców. Niestety kina przypominają coraz częście... Czytaj dalej »

Designerskie meble
Dodać zakładkę?Usunąć?

Designerskie meble – ranking TOP 10

 - 

Projektanci mebli i dodatków do wnętrz co jakiś czas starają się zaskoczyć nas jakimś nowym odkryciem. Niektóre wynalazki przemijają równie szybko, co się pojawiły, część z nich jednak podbija serca projektantów wnętrz i z kategorii „chwilowe trendy” trafia aw... Czytaj dalej »