fbpx
Kategoria

Oczyszczanie powietrza – klimatyzacja

Home » Oczyszczanie powietrza – klimatyzacja

7 artykułów
Dodać zakładkę?Usunąć?

Dlaczego warto dbać o regularny przegląd klimatyzacji?

 - 

W niektórych domach i biurach klimatyzatory stały się niezbędnym elementem wyposażenia. Najnowocześniejsze systemy zapewniają chłodzenie powietrza w lecie, ogrzewanie w zimie, ale i dodatkowe filtrowanie powietrza w pomieszczeniu. Praca klimatyzatora powinna b... Czytaj dalej »

Dodać zakładkę?Usunąć?

Jak dbać o klimatyzację w domu?

 - 

Klimatyzacja to urządzenie, które w znacznym stopniu poprawia komfort życia w czasie letnich miesięcy. Żeby instalacja klimatyzacji prawidłowo działała, konieczne jest odpowiednie jej konserwowanie i serwisowanie. Dlaczego należy systematycznie dbać o klimatyz... Czytaj dalej »

Mieszkanie - rekuperacja
Dodać zakładkę?Usunąć?

Rekuperacja, co to właściwie jest?

 - 

Prawidłowa wentylacja w mieszkaniu to podstawa. Nie tylko ze względu na dostęp świeżego powietrza, które zapewni komfort mieszkańcom. Powietrze ważne jest nie tylko dla ludzi, ale także dla domu. Wentylacja mechaniczna czy grawitacyjna? Wbrew pozorom wentylacj... Czytaj dalej »

rekuperacja w domu
Dodać zakładkę?Usunąć?

Czy rekuperacja w domu to dobry pomysł?

 - 

Nowoczesność domów mieszkalnych przejawia się to nie tylko w wyglądzie zewnętrznym. Dom nowoczesny powinien być w pełni komfortowy i dostosowany do potrzeb domowników. Z pewnością taki efekt uzyskamy dzięki zastosowaniu w domu innowacyjnych rozwiązań. Dzięki n... Czytaj dalej »