fbpx
Wnętrza

Dlaczego warto wybrać płytki dywanowe do biura lub hotelu?

• Zakładki: 18


Nowoczesne wnętrza biurowe, a także obiekty hotelowe urządzone są zgodnie z najnowszymi trendami. Nic w tym dziwnego – wnętrza tych budynków są wizytówką danej firmy, świadczą o prestiżu, a także mają przyciągać uwagę Klientów. Jednak urządzanie tego typu wnętrz jest pewnym wyzwaniem, ponieważ powinny się one nie tylko odznaczać pięknym designem, ale także funkcjonalnością. Jednym z kluczowych elementów wyposażenia wnętrz hotelowych i biurowych są wykładziny. Każdego dnia narażone są na uszkodzenia mechaniczne, zachlapanie, a także intensywne użytkowanie. Jakie zatem wybrać wykładziny, by dobrze się prezentowały, były trwałe i praktyczne w użytkowaniu? Poznajcie rozwiązanie, jakim są płytki dywanowe!

Jakie są zalety płytek dywanowych?

Płytki dywanowe to jeden z gorętszych trendów aranżacji biur oraz hoteli. Składają się z modułów, najczęściej kwadratowych, które można dowolnie ze sobą zestawiać, tworząc na podłodze ciekawe kompozycje. Dzięki modułowemu charakterowi płytek dywanowych możliwe jest wprowadzenie zmian w układzie pomieszczenia, bez konieczności wymiany wykładziny. Największą zaletą, która ma szczególne znaczenie w przypadku wnętrz hotelowych, jest możliwość szybkiej wymiany zniszczonego lub zabrudzonego fragmentu wykładziny – po prostu wymieniamy daną płytkę dywanową.

Na rynku dostępne są płytki dywanowe w różnych wzorach, kolorystyce i o zróżnicowanej fakturze. Łącząc ze sobą kilka modeli płytek dywanowych, uzyskasz oryginalną podłogę, która podkreśli wyjątkowy charakter wnętrza!

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Aximo.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
34 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *