fbpx
Dom

Jak dostosować drzwi przesuwne do Twoich oczekiwań?

• Zakładki: 58


Dobry producent drzwi przesuwnych oferuje swoim klientom wiele ciekawych rozwiązań. Są to np. eleganckie, klasyczne elementy zabudowy szaf i szklane drzwi przesuwne. Dużym powodzeniem cieszą się drzwi do szafy wnękowej opatrzone wybraną grafiką lub zdjęciem. Wnętrze wygląda nowocześnie i stylowo oraz podkreślony zostaje indywidualizm mieszkańców.

Najczęściej kupowane są drzwi do szafy przesuwnej które nie zabierają nawet centymetra wolnej przestrzeni. Uchylane na boki gwarantują pełną swobodę korzystania z szafy. W mieszkaniach o malej kubaturze są niezastąpione. Alternatywnym i bardzo podobnym rozwiązaniem są drzwi rozsuwane, których skrzydła otwierają się na dwie przeciwległe strony. Bardzo często montuje się je w szafach wnękowych w salonach. 

Warto też zwrócić uwagę na drzwi przesuwne ścięte, jeśli w domu występuje poddasze lub stych. Niezwykle elegancko prezentują się drzwi szklane w nowoczesnych apartamentach typu studio. Natomiast drzwi przesuwne podwieszane mocuje się bez naruszania struktury podłogi.

Drzwi przesuwne przejściowe

Bardzo modnym i praktycznym rozwiązaniem jest montaż drzwi przesuwnych przejściowych. Dzięki nim można oddzielić salon od sypialni czy kuchnię do salonu. Wydzielenie kilku stref za pomocą drzwi przesuwnych jest ostatnio bardzo popularne. W każdym wnętrzu wyglądają efektownie i ciekawie je aranżują. 

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Producent szaf wnękowych do zabudowy – INDECO w Warszawie https://www.indeco.pl.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
31 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *