fbpx
Nieruchomości

System CMR a automatyzacja procesów w firmie deweloperskiej – o zaawansowanych funkcjach oprogramowania opowiadają specjaliści z firmy Voxcommerce

• Zakładki: 43


Skuteczny marketing połączony z profesjonalną obsługą klienta w procesie sprzedażowym to zadania, jakie powinna realizować każda rozwijająca się firma, nie tylko deweloperska. Jest to szczególnie ważne w okresie spowolnienia gospodarczego, który w branży nieruchomości odczuwany jest ze zdwojoną siłą. Malejący popyt i rosnące koszty działalności wymagają zastosowania metod, które pozwolą przetrwać kryzys, wyprzedzić gorzej zorganizowanych konkurentów oraz szybko odpracować straty, gdy cykl koniunkturalny zmieni się na korzyść przedstawicieli branży nieruchomości. Cele te osiągnąć można, wspierając swoje działania odpowiednim programem CRM dla deweloperów. Dzięki niemu możliwa jest analiza, optymalizacja oraz automatyzacja wielu procesów w firmie deweloperskiej, co przekłada się na podniesienie standardów obsługi klienta i skuteczniejszą sprzedaż nieruchomości oraz lepsze wykorzystanie środków przeznaczonych na marketing.

W jaki sposób system CRM dla deweloperów automatyzuje procesy w firmie?

System dla deweloperów voxDeveloper to zaawansowane oprogramowanie, które znacząco różni się od standardowych systemów CRM. Podstawowe funkcje zostały rozbudowane o moduły, które wspierają pracę większości specjalistów w firmie deweloperskiej. Pracownicy działu marketingu i sprzedaży, posprzedażowej obsługi klienta, księgowości, a także działu technicznego mają zapewniony dostęp do wszystkich informacji, dotyczących zarówno klienta, jak i nieruchomości. Możliwość czerpania informacji, które znajdują się w jednym miejscu i generowania w czasie rzeczywistym dokumentów, przypomnienie o zadaniach i zgłoszeniach, powiadomienia które kierowane są przez system do odpowiedniego specjalisty czy klienta, automatyzuje większość procesów, ogranicza czas pracy i redukuje możliwość wystąpienia błędów, które powielają się znacznie częściej w firmach, które nie korzystają z zaawansowanego systemu CRM.

System CRM firmy Voxcommerce to narzędzie, dzięki któremu możliwa jest standaryzacja oraz automatyzacja procesów i optymalizacja pracy specjalistów w firmie deweloperskiej. Jest to niezwykle ważne ze względu na konieczność ograniczania kosztów oraz podnoszenia standardów obsługi klienta, dzięki której deweloperzy mogą konkurować z największymi firmami w branży nieruchomości.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
20 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *