fbpx
Nieruchomości

Agent nieruchomości – dlaczego warto nawiązać współpracę?

• Zakładki: 63


Agent nieruchomości – dlaczego warto z nim współpracować?

Współpraca z agentem nieruchomości nie wszystkim dobrze się kojarzy – oznacza ona bowiem dodatkowe koszty. Jednak jeśli przyjrzeć się zakresowi obowiązków, za jakie odpowiada agent nieruchomości, okazuje się, że często warto podjąć taką współpracę. Dowiedz się, dlaczego współpraca z agentem nieruchomości się opłaca.

Agent nieruchomości – pomoc w szybkiej transakcji

Współpraca z agentem nieruchomości przede wszystkim przyspiesza czas, w jakim udaje się zrealizować transakcję. Bez względu na to, czy chcemy wynająć, czy sprzedać mieszkanie, profesjonalny pośrednik nieruchomości pomoże nam w sprawnym znalezieniu nabywcy bądź najemcy mieszkania. Agenci nieruchomości rozliczają się od zrealizowanej transakcji, zatem im również zależy na szybkiej sprzedaży lub wynajmie.

Doświadczony agent nieruchomości wie, jak w ogłoszeniu podkreślić zalety mieszkania – jakie zdjęcia zrobić, jak skonstruować treść oferty, by przyciągała ona potencjalnych najemców i kupców. Ponadto coraz więcej agentów ma w swojej ofercie home staging – czasami wystarczy kilka bardzo prostych i tanich trików, by nasza oferta była jeszcze bardziej atrakcyjna. Oczywiście wiąże się to także z lepszą pozycją podczas negocjacji cenowych.

Agent nieruchomości – bezpieczeństwo transakcji

Pośrednik nieruchomości ma wiedzę i doświadczenie, dzięki którym zarówno właściciel mieszkania, jak i jego nabywca, mogą być pewni, że przeprowadzona transakcja będzie bezpieczna. Sprawdzenie księgi wieczystej, pomoc w dopełnianiu formalności przy kredycie hipotecznym przekonują osoby zainteresowane kupnem mieszkania, by skorzystać z oferty osoby, która współpracuje z agentem nieruchomości.

Agent nieruchomości pomoże nam szybciej sprzedać mieszkanie i wynegocjuje dla nas lepszą cenę. Jest także nieocenionym wsparciem dla osób szukających mieszkania do kupna bądź wynajęcia, szczególnie w czasach, kiedy popyt przewyższa podaż.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
47 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *